Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 19:01:46

Держслужбовцям розповіли про електронне декларування

10.09.2016   12:12Агенцiя

Методика подання та оприлюднення декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, через систему електронного декларування

Тематичний короткостроковий семінар під такою назвою відбувся в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації 8 вересня 2016 року за участі заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Наталії Романової.

Під час семінару детально розглядався порядок заповнення форми декларації в системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зокрема, зверталася увага на такі складові декларації як інформація про суб’єкта декларування, про членів його сім’ї, цінне рухоме майно, транспортні засобі, об’єкти нерухомості, об’єкти незавершеного будівництва, цінні папери, корпоративні права, доходи, у тому числі подарунки, грошові активи, фінансові зобов’язання, видатки та правочини суб’єкта декларування, робота за сумісництвом та інше.

Тему семінару висвітлювали начальник юридичного відділу аппарату Наталія Мужикова та начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення обласної державної адміністрації Олександр Клименок.

Учасниками семінару стали працівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації та начальники відділів, завідуючі секторів апарату обласної державної адміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини