Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 15:30:34

Школярі Чернігова випробували свої знання про енергоефективність

09.09.2016   08:31

Громадянська мережа ОПОРА провела на базі 22 ліцею у Чернігові брейн-ринг для учнів 10-11 класів на тему «Енергозбереження – шлях до чистого майбутнього».

Дві збірні команди змагалися, хто краще знає, як правильно використовувати ресурси. Учасники повинні були відповісти на запитання та набрати найбільшу кількість балів. Не дивлячись на те, що спочатку лідерами були одинадцятикласники, перемогу отримали представники команди з 10 класу.

«Були запитання, на які ніхто з нас не знав відповіді. Я ніколи не думав про те, чи дає змогу лічильник економити. Оскільки всі завжди прагнули їх встановити, наша команда вирішила, що таки вони економлять ресурси, після чого ми дізналися правильну відповідь і були здивовані. Мені дуже сподобались змагання, а особливо тому, що мій клас переміг випускників. І тепер ми будемо знати, що лічильники не економлять, а тільки фіксують, скільки ресурсів ви витрачаєте», – розповів Павло, учень 10 класу.

Брейн-ринг проводився в рамках Днів Сталої Енергії в Чернігові, які проходять упродовж цілого тижня та вже ознаменувалися низкою заходів. Цього року до них залучені переважно учні середніх навчальних закладів Чернігова.

Учасники змагань отримали корисні призи, підготовлені Чернігівською міською радою та Громадянською мережею ОПОРА, серед яких флешки, футболки та термометри.
 
«Дітям потрібні знання для того, щоб стати професіоналами в майбутньому. А знання про енергоефективність важливі, щоб майбутнє було зваженим та комфортним. Чим раніше пояснити цю тему дітям, тим більше шансів виховати відповідальних громадян», – прокоментувала захід місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканец.

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» 11:05

Восени цього року рятувальники, поліцейські, освітяни та представники органів місцевого самоврядування підписали спільний Меморандум про співпрацю задля створення максимально безпечних умов навчання дітей. До його реалізації на Сіверщині першими долучились Ніжинська та Корюківська громади.

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям 11:00

Якщо тривалий час не сплачувати аліменти, то сума всіх прострочених платежів утворює чималу заборгованість. Повертати дітям кошти допомагають державні виконавці, які зобов’язані у разі наявності підстав вжити обмежувальних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини