Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 23:36:03

Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації

24.04.2012   08:10

Розпочалося сьогодні одразу для двох груп слухачів у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, яке триватиме з 23 по 27 квітня включно.

Першою групою стали бухгалтери сільських, селищних та міських рад, які проходять навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань запобігання і протидії проявам корупції на державній службі та в органах місцевого самоврядування.
Протягом навчання, яке відкрив директор Центру, кандидат історичних наук, Володимир Бойко, слухачі зможуть прийняти участь в обговоренні проблем матеріальної і фінансової основи місцевого самоврядування, особливостей оподаткування неприбуткових установ та організацій, планування та використання коштів місцевих бюджетів, а також проходження служби в органах місцевого самоврядування. Також посадовці обговорюватимуть правові засади діяльності органів місцевого самоврядування, методи формування гендерної чутливості у державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, особливості виконання місцевих бюджетів в умовах їх казначейського обслуговування, актуальні питання справляння податку на доходи фізичних осіб та ін. питання.
Перша сесія навчання розпочалась сьогодні також для землевпорядників сільських, селищних рад.
Під час тижневого навчання слухачі матимуть змогу взяти участь у конверсаторіумах, на яких будуть висвітлені питання здійснення державної реєстрації речових прав на землю всіх форм власності як механізму забезпечення державою гарантій права власності чи користування, завершення земельної реформи як стратегічного напрямку реалізації дорожньої карти реформ уряду; питання правового регулювання служби в органах місцевого самоврядування; розглянуть окремі питання ведення державного земельного кадастру та реєстрації прав на землю, методичні засади складання проектів землеустрою щодо формування землеволодінь та землекористувань, а також механізми приватизації земель державних і комунальних підприємств та методи забезпечення додержання органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами земельного законодавства України.

* * *

Тематичний короткотерміновий семінар на тему: "Реалізація в області державної політики з питань соціально-правового захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа, дітей та молоді з функціональними обмеженнями", що також розпочався сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, проводиться для спеціалістів районних, міських Чернігова, Ніжина, Прилук центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Навчання триватиме три дні і буде присвячено вивченню питань формування навичок усвідомленого вибору професії; визначення власного відношення до життєвих цінностей, проведення соціальної роботи з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми та молоддю з функціональними  обмеженнями; співпраці органів виконавчої влади і державних установ щодо захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Програмою семінару заплановані практичні заняття, під час яких слухачі детально опрацюють пріоритетні напрямки діяльності центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, психологічні аспекти формування сімейних цінностей, створення сприятливої психологічної атмосфери, довіри та захищеності у дітей з функціональними обмеженнями та багато ін.

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові продовжують відновлення гуртожитку на Бобровиці: коли планують завершити роботи 17:09

Демонтують старе вимощення та планують ґрунт, аби зовсім скоро встановити новий покрив і надійноубезпечити фундамент від опадів. У Чернігові розпочався наступний етап реконструкції пошкодженого гуртожитку, що на вулиці Шевченка, 246а.

Повідомлено про підозру адміністраторці Viber-каналу, який допомагав уникати мобілізації 16:46

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 19-річній жительці Прилуцького району у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період (ч. 1 ст. 114-1 КК України).

Ремонт дороги на вулиці Курсанта Єськова розділять на дві черги: коли планують розпочати? 16:07

Дорогу на вулиці Курсанта Єськова почнуть ремонтувати цьогоріч, а завершать наступного.

«Прозорість і підзвітність»: робоча група спільно з громадськістю аналізує закупівлі та розглядає корупційні випадки 15:36

У жовтні минулого року при обласній військовій адміністрації розпочала діяльність робоча група «Прозорість і підзвітність».

У Ніжині поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень знайомому 19:05

Оперативники Ніжинського райуправління поліції за сприяння працівників карного розшуку обласної поліції впродовж доби розшукали та затримали чоловіка, який під час сварки завдав ножового поранення своєму приятелю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини