Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 17:36:05

Розпочало розробку Програми "Молодь міста Чернігова"

02.09.2016   08:09

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради розпочало розробку Програми «Молодь міста Чернігова» на 2017-2020 роки.

Так, з метою залучення якнайширшої аудиторії громадськості та активістів громадських рухів з числа різних вікових груп, відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», «молодь, молоді громадяни – громадяни України віком від 14 до 35 років» та врахування їх вікових особливостей, потреб й соціального становлення молоді щодо процесу її різнобічного включення в життєдіяльність суспільства, заплановано провести сесії відкритого обговорення, розробки та складання проекту Програми у декілька етапів.

Й першими стартувала молодь, віком 14-18 років, в таборі молодіжного активу "Перехрестя-ЮНЬ"-2016. Їх пропозиції стосувалися потреб молодої особи відповідного віку (враховуючи законодавство України), а також послуг, які вони хотіли би отримувати: послуги ГО, транспортні послуги, послуги освіти, працевлаштування, медичні послуги, туристичні послуги, послуги з позашкільної освіти: натуралістичні клуби/центри, дослідницько-технічні й арт, спортивно-екстремальні.

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини