Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 00:41:29

День Знань - це свято, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас

01.09.2016   13:59Агенцiя

Вже багато років жага знань збирає в цей день у Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП щасливих студентів і викладачів! Він символізує для нас початок нового навчального року, сповненого інтелектуальних пошуків і цікавих знахідок, творчих рішень і професійного зростання, інформує Прес-центр ЧІ імені Героїв Крут МАУП.

До всіх присутніх з вітальним словом звернувся директор інституту кандидат економічних наук, доцент Мурашко Микола Іванович. Він тепло привітав викладачів, студентів та гостей з Днем Знань, з початком навчального року і зазначив, що сьогодні, як ніколи зростає попит на вищу освіту, на сучасні професії, пов’язані з новітніми наукоємними технологіями. Перед сучасними студентами постає відповідальне завдання – сформувати насамперед свою особистість, здатну творчо мислити та прагнути пізнавати незвідане. Майбутнє нашої країни залежить від тих, хто в ній живе і працює.

Цей день як початок студентського життя є, зазвичай, особливим для наших першокурсників, яких ми завжди з радістю приймаємо у свою велику родину. В інституті існує почесна традиція: найкращим студентам надається право вручити першокурсникам залікові книжки та «Пам’ятки першокурсника». У цьому році це право було надано відмінникам навчання: студенту 4 курсу Стаднику Ігорю та студенці 5 курсу Тацосі Євгенії. Пам’ятка першокурсника допоможе швидко, а головне правильно обрати орієнтири студентського життя.

Кожен рік також вже традиційно адміністрація інституту відзначає тих студентів, які на «відмінно» закінчили навчальний рік та брали активну участь у культурному житті Академії. Заступник директора з науково-педагогічної роботи, кандидат економічних наук Назарко Світлана Олексіївна вручила грамоти найкращим студентам інституту.

Незабутньої атмосфери нашому святу додали пісні про Україну, добрі мрії та любов у виконанні випускника Чернігівського інституту МАУП Владислава Підгорного та його друзів.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини