Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:40:04

Напередодні навчального року в Чернігові відбулася обласна педагогічна конференція

23.08.2016   08:16Агенцiя

22 серпня, в приміщенні Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм відбулася обласна серпнева конференція педагогічних працівників.

Майже 600 її учасників спільно підбили підсумки розвитку дошкільної, загальної, середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти за 2015-2016 навчальний рік, визначили завдання на наступний рік та обговорили Концепцію нової української школи. До роботи форуму долучився й голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

Крім професійних «внутрішньо цехових» питань, на конференції також було озвучено декілька глобальних та принципових позицій. Зокрема, голова ОДА виступив зі зверненням до освітян, у якому проаналізував ситуацію в сфері освіти і науки в регіоні, роз’яснив стан справ та перспективи розв’язання системної проблеми недофінансованості галузі, поінформував про перебіг програми забезпечення підвезення учнів до опорних шкіл, акцентував увагу на ході процесу оптимізації мережі навчальних закладів, використанні коштів освітньої субвенції, енергозбереженні та фінансуванні професійно-технічної освіти.

Також, принагідно, голова ОДА вручив освітянам області почесні грамоти і подяки.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини