Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 13:14:07

Зустріч з керівництвом Інституту обдарованої дитини НАПН України

21.04.2012   15:57Агенцiя

20 квітня Чернігів відвідали керівники Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України.

Директор Інституту, кандидат технічних наук, лауреат Державної премії УРСР в галузі науки і техніки Володимир Камишин та радник директора доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Анатолій Сологуб відвідали Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка, де відбулося обговорення Концепції освіти обдарованої дитини.
 
В обговоренні взяли участь ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Микола Носко, провідні фахівці університету, які опікуються питаннями роботи з обдарованою молоддю, директор обласного комунального позашкільного навчального закладу "Чернігівська МАН учнівської молоді" Наталія Лещенко, представники обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Під час зустрічі Микола Носко поділився досвідом організації роботи з обдарованою студентською молоддю, особливостями підготовки педагогічних кадрів у частині розвитку їх творчих здібностей та наголосив на необхідності активізації цієї роботи на всіх рівнях. 

Володимир Камишин поінформував про діяльність Інституту щодо забезпечення функціонування системи виявлення, розвитку і підтримки дітей і молоді, які виявляють різні види обдарованості, познайомив із структурою та напрямками роботи Інституту.

Учасники зустрічі дійшли згоди щодо необхідності створення в Чернігові регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України. Основними напрямами його діяльності мають стати: консультування педагогів з проблем психологічної та педагогічної діагностики обдарованості; пошук ефективних педагогічних методів, форм та засобів розвитку обдарованих дітей; популяризація освіти обдарованих дітей та формування суспільно-громадської думки щодо її значення.

Цього ж дня керівники Інституту обдарованої дитини НАПН України познайомилися з історичними пам'ятками Чернігова та відвідали садибу Софії Русової у с. Олешня Ріпкинського району.


Відділ зв'язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г Шевченка

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.