Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 13:49:00

Міський голова Чернігова доручив розібратися, ким були допущені прорахунки при реконструкції в 11 колегіумі

17.08.2016   09:40

Хід ремонтних робіт у чернігівському колегіумі № 11 вчора, 15 серпня, перевірила робоча група на чолі з заступником міського голови Валерієм Бондарчуком.

У цьому навчальному закладі з минулого року розпочато комплекс будівельних робіт, спрямованих на збільшення енергоефективності будівлі. Дана програма на 90% фінансується Державним фондом регіонального розвитку (за рахунок державного бюджету) та на 10% - Чернігівською міською радою (з міського бюджету Чернігова).

За програмою, в будівлі колегіуму №11 мають бути замінені вікна, реконструйована покрівля та утеплений фасад. Ці роботи можуть виконуватися протягом кількох років, відповідно до надходжень коштів з державного бюджету.

Підрядника для виконання цих робіт було визначено в 2015 році в результаті тендеру. Ним став ТОВ «Будспец».

Вікна в колегіумі були замінені на сучасні наприкінці минулого року. Зараз проводиться реконструкція покрівлі – спорудження шатрового даху.

Разом з тим, під час виконання робіт через різні причини виникли і проблемні питання.

Про те, в чому вони полягали і як вирішуються, розповів Валерій Бондарчук:
- Через об’єктивні причини, пов’язані з тим, що державні кошти  надійшли в кінці осені і мали бути освоєні за короткий період до кінця року, заміна вікон проводилася фактично взимку. Це єдиний вид робіт у проекті, який можна було зробити в цей період року. 80 вікон були встановлені та загерметизовані. Але в цю частину робіт не увійшло опрацювання відкосів.

Чому так відбулося – окреме питання. Але зараз ми включаємо в кошторис ці додаткові роботи. З внутрішнього боку приміщення відкоси вже робляться і до 1 вересня роботи обіцяють закінчити. Зовнішні відкоси робитимуться у вересні.

Також були питання щодо великих вікон, що вони слабкі. Зараз прийнято рішення встановити там для укріплення передбачені для таких вікон додаткові стійки.

Цього ж дня питання про те, чому взагалі виникли проблеми при реконструкції колегіуму, піднімалось і міським головою Владиславом Атрошенком на розширеній нарді з керівниками структурних підрозділів. Він доручив розібратися, ким і коли були допущені прорахунки, які їх спричинили.

На даний час керівництво міського управління освіти та заступник міського голови Ольга Хоніч проводять перевірки готовності до початку навчального року у всіх дитячих навчальних закладах міста.

Останні новини Чернігівщини

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

Всесвітній день прибирання: Чернігівщина – серед цьогорічних лідерів України 11:13

Чернігівська область увійшла до трійки лідерів у межах проведення Всесвітнього дня прибирання – 2025, посівши друге місце у всеукраїнському рейтингу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини