Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 жовтня, 14:12:19

Секрети написання успішних грантових проектів дізналися активісти на форумі у Городні

08.08.2016   08:09

На громадському форумі в Городні, який відбувся 6-7 серпня, учасників практично навчали писати грантові проекти.

Проводили навчання одні з найкращих українських тренерів -  експерти Інституту Політичної Освіти Любомир Грицак, Лілія Атнажева, тренер-фасілітатор Надія Копаниця.
 
Під час тренінгу учасники об’єдналися у малі групи. Кожна команда вибрала для себе найбільш актуальну проблему. Поетапно створювали проект  регіонального розвитку у кожній групі. Учасники презентували опрацьовані проекти та отримували підтримку тренерів.
 
«В Україні триває реформа з децентралізації,новостворені територіальні громади мусять вчитися самі себе утримувати. Благодійний фонд «Майбутнє Чернігівщини» започатковує обласний освітній проект для активних громадян по залученню грантів.Важливо навчити людей отримувати кошти міжнародних донорів на розвиток своїх громад», – переконаний Ігор Базалінський, голова наглядової ради благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини».

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини