Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 09:57:27

В Головному управлінні Нацполіції пройшли навчання з начальниками ізоляторів тимчасового тримання

06.08.2016   13:09Агенцiя

Мета семінару – вивчення стану організації роботи ізоляторів тимчасового тримання, забезпечення реалізації прав затриманих та взятих під варту осіб у наданні безоплатної вторинної правової допомоги, впровадження у складі Інформаційного порталу Національної поліції України інформаційної підсистеми «ІТТ custody records».

Як раніше анонсувала голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, в державі розпочало роботу Управління захисту прав людини.

Управління створено для забезпечення дотриманням прав і свобод людини в поліцейській діяльності та здійснення контролю за діяльністю ІТТ (ізоляторів тимчасового тримання).

На Чернігівщині вже працює сектор організації діяльності ІТТ. Разом з цим, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у відділі уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності.

Наразі проведена робоча зустріч працівників Управління з представниками Регіонального Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області з приводу обговорення проблемних питань щодо надання правової допомоги затриманим особам та визначення алгоритмів подальшої співпраці.

Також з працівниками ІТТ, відповідальними за внесення та обробку відомостей стосовно утримуваних осіб, проведено практичні заняття.

Інформаційна підсистема «ІТТ custody records» забезпечує відстеження порядку тримання осіб та здійснення оперативного реагування на випадки порушення їх прав і законних інтересів, протиправних дій працівників поліції стосовно них, а також формування та ведення статистичних даних.

Учасники семінару відзначили, що впровадження нової системи докорінним чином змінить роботу ізоляторів тимчасового тримання.

Останні новини Чернігівщини

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.

Обласна влада та концерн

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф'яної галузі з кризи 09:24

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації.

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї

Пріорітетне завдання - дитина має виховуватися у сім’ї 09:18

В країні продовжується реформування системи догляду та виховання дітей. Метою реформи є скорочення кількості інтернатних закладів. Замість них у громадах області має запрацювати система надання соціальних, освітніх та медичних послуг для дітей та їх батьків.