Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 16:52:55

У Чорнотичах відкрито новий дитячий садочок

04.08.2016   08:55

Урочисто відкрито дитячий садок «Веселик» у селі Чорнотичі Сосницького району Чернігівської області. Цей новий дошкільний заклад розрахований на 30 діточок.

Розділити радість від довгоочікуваної і хвилюючої події з чорнотичанами, працівниками дитсадка, маленькими вихованцями та їх батьками прибули заступник голови – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова, заступник голови ОДА Сергій Сергієнко, голова Сосницької райдержадміністрації Валентин Очередько, голова районної ради Володимир Жуковецький, депутати обласної та районної рад.

Дошкільний навчальний заклад «Веселик» реконструйовано зі старого приміщення колишньої сільської ради. Ініціатива його відкриття належить місцевій громаді, зокрема, депутату місцевої районної ради Миколі Івасенку. Виступаючи перед громадою, він подякував усім присутнім за допомогу і підтримку та висловив надію, що з появою дитячого садочку в селі буде народжуватись більше діточок.

Як і всяку добру справу, відкриття садочка для малих чорнотичан освятив молитвою настоятель місцевої Свято-Дмитрівської церкви отець Ярослав.

Наталія Романова привітала учасників зібрання з такою важливою подією. Від імені голови Чернігівської обласної державної адміністрації вона подякувала громаді за докладені зусилля заради належного виховання майбутнього покоління.

– Я впевнена, що перебування діточок у цьому садочку буде веселим і безхмарим. Адже стільки людей об’єднали свої сили і старання, щоб вони росли і виховувались у гідних умовах. Аби потім могли займатись розбудовою як Чорнотичів так і Сосниччини – довженківського славетного краю, – зазначила Наталія Романова.

З теплими словами подяки та вітання до громади звернулися голова райдержадміністрації Валентин Очередько та голова районної ради Володимир Жуковецький.

– Значна робота була проведена, аби відкрити цей дитячий заклад. Проте чимало ще потрібно зробити. Наприклад, повністю завершити заміну вікон у будівлі на сучасні металопластикові. На цьому ми не будемо зупинятись і продовжимо займатись благоустроєм садочка, – наголосив Валентин Очередько.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини