Шкільне життя наповнене безліччю цікавих і яскравих моментів
Доказом цього став фестиваль "МОЯ ШКОЛА - МОЄ МІСТО - МОЯ КРАЇНА", який проводився 19 квітня 2012 року в рамках конкурсу талановитої молоді "ЗОРЯНА ДОРОГА" Чернігівським державним інститутом економіки і управління
Фестиваль проводився з метою самореалізації талановитої молоді та активізації її творчого потенціалу, виховання в молоді патріотизму, любові до рідного міста та до України.
Активну участь у конкурсі взяли 11 загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова. Учасники розкрили свої здібності та вміння творити мистецькі дива в трьох конкурсах: "Конкурс плакатів" на тему "Моя школа - моє місто - моя країна", "Відео-візитка" на тему "Моя школа - найкраща" та конкурс творчих виступів "Моя школа - зіркова". Кожна школа доклала багато зусиль для участі у Фестивалі.
Всі учасники вразили своєю оригінальністю виступу, артистизмом, новаторством та творчим підходом.
Але переможець має бути один і ним стала ЗОШ № 5, учні якої вклали душу, серце та всі свої сили, аби довести, що їх школа - найкраща. Друге місце завоювала ЗОШ № 35, а трійку лідерів замикала ЗОШ № 29.
За зайняті місця школярі отримали цінну оргтехніку та спортивний інвентар для своєї школи. Ніхто не залишився поза-увагою, усіх учасників нагородили дипломами і солодкими призами за активну участь у Фестивалі.
Центр профорієнтації та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.