Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 19:27:39

Для дітей оздоровчого санаторію "Зелений гай" рятувальники провели пізнавальний захід

01.08.2016   07:36Агенцiя

З метою профілактики дитячого травматизму, навчання підростаючого покоління основам безпеки життєдіяльності та діям у небезпечних ситуаціях, 29 липня фахівці Чернігівського міського відділу Управління ДСНС в області на території дитячого санаторію «Зелений гай», що у м. Чернігів провели інформаційно-пізнавальний захід.

Понад 150 хлопчиків і дівчаток різного віку з усієї області, які відпочивають та оздоровлюються у таборі, ознайомились з роботою рятувальників, тактико-технічними можливостями пожежно-рятувальної техніки та спорядження.

Зустріч була пізнавальною і дуже цікавою, адже фахівці ДСНС розповіли, як відпочивати безпечно при перебуванні біля водойм, у лісових масивах, на лонах природи, що потрібно робити, аби не допустити пожеж та як діяти у разі їх виникнення. Під час заходу діти мали змогу відчути себе справжніми вогнеборцями, зокрема приміряти на себе бойовий одяг, попрацювати з водяним стволом.

Крім того, рятувальники продемонстрували, як спецінструментом розрізаються  металеві конструкції під час вивільнення постраждалих у надзвичайних ситуаціях, ознайомили з характеристиками та правилами користування вогнегасником.

Аби діти змогли закріпити свої знання з питань безпеки життєдіяльності, їм вручались профілактичні пам'ятки та листівки. Допитливі малюки ставили багато запитань на які отримали вичерпні відповіді.

Наприкінці заходу діти подякували рятувальникам за цікаву зустріч та пообіцяли дотримуватись правил безпеки.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини