Медіа та децентралізація: чому важливо писати про реформу
Оголошення про старт проекту.

ГО «Асоціація регіональних ЗМІ оголошує про старт проекту – «Чому важливо писати про децентралізацію – місія журналіста у реформі».
Завдання проекту - сприяти об’єктивному висвітленню у ЗМІ процесів децентралізації, ознайомити представників ЗМІ з основними принципами та засадами децентралізаційних процесів в області. А ще сприяти формуванню фахового та неупередженого підходу до висвітлення проблем децентралізації у місцевих ЗМІ.
У рамках проекту планується здійснити контент-аналіз ЗМІ на предмет висвітлення процесів децентралізації в області у І півріччі 2016 року, провести навчальний семінар-тренінг та майстер-клас для працівників ЗМІ та організувати прес-тури до 2-х об’єднаних громад у Чернігівській області.
Відтак, запрошуємо представників місцевих ЗМІ долучитися до проекту.
Умови участі:
- інтерес до тематики децентралізації та бажання писати про цю важливу реформу;
- бажання взяти участь у тренінгу «Журналіст як учасник реформи децентралізації: чому важливо про це писати?» (презентація матеріалів, дайджест реформи, майстер-клас);
- бажання долучитись до прес-туру до однієї з об’єднаних територіальних громад (транспортування учасників забезпечують організатори);
- заповнена коротка анкета за посиланням https://goo.gl/CjAqch
Тренінг орієнтовно відбудеться 5 серпня 2016 року, прес-тури – у ІІ та ІІІ декаді серпня.
Детальніше: Назаренко Олександр, ГО «АРЗМІ», адреса електронної пошти: almen70@gmail.com.
Проект реалізується за фінансової підтримки з обласного бюджету на виконання обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Чернігівська громада» на 2016-2020 роки.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.