Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:15:03

Презентація проекту “Молодіжний працестарт”

19.04.2012   13:23Агенцiя

18 квітня прес-центрі “Чиста політика” відбулася презентація проекту “Молодіжний працестарт”. Проект передбачає проведення 3 тренінгів з ефективного працевлаштування у ВНЗ Чернігова.

Проект “Молодіжний працестарт” вперше був реалізований в 2010 році та передбачав проведення ряду тренінгів в основних ВНЗ Чернігова. В 2012 році відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради знову підтримав реалізацію проекту “Молодіжний працестарт”. Цього разу організаторами проекту виступили ЧММГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” та громадська ініціатива “Клуб молодого політолога”.

Згідно плану буде проведено 3 тренінги з молодіжного працевлаштування у ЧНПУ ім.. Шевченка (19 квітня), ЧДТУ (25 квітня) та ЧДІЕіУ (26 квітня). Керівник проекту Наталія Піпкун повідомила, що в ході тренінгів студенти-випускники, які зацікавлені у подальшому працевлаштуванні отримають багато корисної інформації. Вони матимуть змогу навчитися основам пошуку роботи, написанню резюме, проходженню співбесід, адаптації в новому колективі, поспілкуватись з провідними роботодавцями Чернігова. Особливістю проекту є те, що тренінги будуть проходити по системі “рівний-рівному”. Тобто молоді люди, що закінчили виші та досягли певних результатів у працевлаштуванні поділяться власним досвідом та реаліями пошуку роботи.

Представник міського центру зайнятості Тетяна Коваленко зазначила, що на даний момент в Чернігові не найкраща ситуація з працевлаштуванням молоді, але з свого боку державні органи роблять крок на зустріч бажаючим молодим спеціалістам. Зокрема існують державні дотації щодо прийняття молодих спеціалістів на роботу та тренінгові кампанії, які проводить центр зайнятості. Тетяна Коваленко висловила сподівання, що подібні тренінги дозволять досягти успіхів у працевлаштуванні молоді.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради В’ячеслав Голуб висловив подяку організаторам за ініціативу в реалізації проекту “Молодіжний працестарт” та наголосив на тому, що працевлаштування є важливою ланкою в молодіжній політиці міста. І саме громадські організації можуть використовувати у своїй діяльності нові сучасні методики і підходи для підвищення рівня зайнятості молоді.

Клуб молодого політолога

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).