Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 березня, 11:50:37

Презентація проекту “Молодіжний працестарт”

19.04.2012   13:23Агенцiя

18 квітня прес-центрі “Чиста політика” відбулася презентація проекту “Молодіжний працестарт”. Проект передбачає проведення 3 тренінгів з ефективного працевлаштування у ВНЗ Чернігова.

Проект “Молодіжний працестарт” вперше був реалізований в 2010 році та передбачав проведення ряду тренінгів в основних ВНЗ Чернігова. В 2012 році відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради знову підтримав реалізацію проекту “Молодіжний працестарт”. Цього разу організаторами проекту виступили ЧММГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” та громадська ініціатива “Клуб молодого політолога”.

Згідно плану буде проведено 3 тренінги з молодіжного працевлаштування у ЧНПУ ім.. Шевченка (19 квітня), ЧДТУ (25 квітня) та ЧДІЕіУ (26 квітня). Керівник проекту Наталія Піпкун повідомила, що в ході тренінгів студенти-випускники, які зацікавлені у подальшому працевлаштуванні отримають багато корисної інформації. Вони матимуть змогу навчитися основам пошуку роботи, написанню резюме, проходженню співбесід, адаптації в новому колективі, поспілкуватись з провідними роботодавцями Чернігова. Особливістю проекту є те, що тренінги будуть проходити по системі “рівний-рівному”. Тобто молоді люди, що закінчили виші та досягли певних результатів у працевлаштуванні поділяться власним досвідом та реаліями пошуку роботи.

Представник міського центру зайнятості Тетяна Коваленко зазначила, що на даний момент в Чернігові не найкраща ситуація з працевлаштуванням молоді, але з свого боку державні органи роблять крок на зустріч бажаючим молодим спеціалістам. Зокрема існують державні дотації щодо прийняття молодих спеціалістів на роботу та тренінгові кампанії, які проводить центр зайнятості. Тетяна Коваленко висловила сподівання, що подібні тренінги дозволять досягти успіхів у працевлаштуванні молоді.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради В’ячеслав Голуб висловив подяку організаторам за ініціативу в реалізації проекту “Молодіжний працестарт” та наголосив на тому, що працевлаштування є важливою ланкою в молодіжній політиці міста. І саме громадські організації можуть використовувати у своїй діяльності нові сучасні методики і підходи для підвищення рівня зайнятості молоді.

Клуб молодого політолога

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 11:09

17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.

Поліція розслідує обставини вибуху в Чернігові, внаслідок якого загинув чоловік

Поліція розслідує обставини вибуху в Чернігові, внаслідок якого загинув чоловік 11:07

Вчора близько 19-ї години до поліції надійшло повідомлення про вибух на вулиці Л. Боднарука в Чернігові.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 11:00

Протягом минулої доби зареєстровано 19 небезпечних подій, а саме: 1 нещасний випадок, 18 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

20 березня: Цей день в Україні та в світі

20 березня: Цей день в Україні та в світі 10:52

ДЕНЬ 390 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 390 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини