Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 16:49:49

Презентація проекту “Молодіжний працестарт”

19.04.2012   13:23Агенцiя

18 квітня прес-центрі “Чиста політика” відбулася презентація проекту “Молодіжний працестарт”. Проект передбачає проведення 3 тренінгів з ефективного працевлаштування у ВНЗ Чернігова.

Проект “Молодіжний працестарт” вперше був реалізований в 2010 році та передбачав проведення ряду тренінгів в основних ВНЗ Чернігова. В 2012 році відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради знову підтримав реалізацію проекту “Молодіжний працестарт”. Цього разу організаторами проекту виступили ЧММГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” та громадська ініціатива “Клуб молодого політолога”.

Згідно плану буде проведено 3 тренінги з молодіжного працевлаштування у ЧНПУ ім.. Шевченка (19 квітня), ЧДТУ (25 квітня) та ЧДІЕіУ (26 квітня). Керівник проекту Наталія Піпкун повідомила, що в ході тренінгів студенти-випускники, які зацікавлені у подальшому працевлаштуванні отримають багато корисної інформації. Вони матимуть змогу навчитися основам пошуку роботи, написанню резюме, проходженню співбесід, адаптації в новому колективі, поспілкуватись з провідними роботодавцями Чернігова. Особливістю проекту є те, що тренінги будуть проходити по системі “рівний-рівному”. Тобто молоді люди, що закінчили виші та досягли певних результатів у працевлаштуванні поділяться власним досвідом та реаліями пошуку роботи.

Представник міського центру зайнятості Тетяна Коваленко зазначила, що на даний момент в Чернігові не найкраща ситуація з працевлаштуванням молоді, але з свого боку державні органи роблять крок на зустріч бажаючим молодим спеціалістам. Зокрема існують державні дотації щодо прийняття молодих спеціалістів на роботу та тренінгові кампанії, які проводить центр зайнятості. Тетяна Коваленко висловила сподівання, що подібні тренінги дозволять досягти успіхів у працевлаштуванні молоді.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради В’ячеслав Голуб висловив подяку організаторам за ініціативу в реалізації проекту “Молодіжний працестарт” та наголосив на тому, що працевлаштування є важливою ланкою в молодіжній політиці міста. І саме громадські організації можуть використовувати у своїй діяльності нові сучасні методики і підходи для підвищення рівня зайнятості молоді.

Клуб молодого політолога

Останні новини Чернігівщини

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти 13:57

Всі ми знаємо, як швидко летить час в передсвятковій метушні.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 гарячих супів для зими 13:51

Зима є зима, і неважливо, холодно на вулиці чи просто сиро та промозгло, а на обід хочеться з'їсти щось гаряче. А що може бути краще ніж апетитний і ароматний суп?

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19 13:29

6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 690 дітей та 68 медпрацівників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини