Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 17:07:49

Про новації у сфері реєстрації громадських формувань говорили за "круглим столом" у Мені

20.07.2016   13:10

Учасниками його стали представники громадських організацій, профспілок, органів державної влади, працівники Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представники юстиції.

Головна мета засідання – донесення до громадськості інформації про можливість подачі документів у сфері державної реєстрації громадських формувань через центри надання БВПД, як фронт-офіси.

Про новації у сфері реєстрації громадських формувань розповів учасникам «круглого столу» в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В'ячеслав Хардіков, який звернув увагу на пакет документів, що необхідні для проведення державної реєстрації, повноваження в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань, наголосив на строках розгляду документів, поданих на державну реєстрацію, «ціну» послуг за державну реєстрацію змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Підсумовуючи Хардіков В.В. наголосив на доступності отримання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань.

Також було підкреслено, що наразі функції з прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань будуть здійснювати місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як фронт-офіси.
На всі запитання присутніх були надані чіткі та вичерпні відповіді.
Представники громадських формувань для подачі документів можуть звертатися до Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою: м. Мена, вул. Червона Площа, 9; тел.. (0244) 3-30-01, режим роботи: пн-пт з 9:00 до 18:00.

Крім того, зазначаємо, що функції з державної реєстрації громадських формувань (в тому числі прийом та видача документів) покладено на Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 43, тел.:(022)77-88-46P5170060

Останні новини Чернігівщини

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини