Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 березня, 10:59:39

Черговий семінар пройшов в обстановці взаєморозуміння та поваги

19.04.2012   06:20Агенцiя

Днями у приміщенні ДПІ у м. Чернігові ДПС відбувся черговий семінар для СГД юридичних та фізичних осіб, присвячений роз’ясненню положень Податкового кодексу України (з урахуванням внесених змін) з податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість та податку на прибуток підприємств, місцеві податки і збори.

Начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю, відкриваючи семінар, нагадала, що у даний момент у країні проходить кампанія “Декларування – 2012” та поінформувала присутніх про можливість отримати значний обсяг інформації щодо оподаткування на веб-сайтах податкових органів, сторінок журналу “Вісник податкової служби України”.

Начальник відділу майнових податків та моніторингу з питань оподаткування фізичних осіб розповіла присутнім основні правила нарахування ПДФО. При цьому вона звернула увагу на окремі вимоги щодо декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році.

Також слухачів ознайомили з наказами – податковими роз’ясненнями, які останнім часом були прийняті ДПС України стосовно податку на додану вартість. Окремо були висвітлені питання щодо порядку заповнення податкових накладних та реєстрації їх в Єдиному центрі податкових накладних, реєстрації юридичних осіб платниками податку на додану вартість.

Обговорили переваги подання податкової звітності мережею Інтернет.
Присутніх поінформували про нову форму Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, яка буде подаватися платниками податків за результатами першого кварталу 2012 року, а також зі Спрощеною податковою декларацією, яку за результатами першого кварталу 2012 року будуть подавати підприємства, що застосовують нульову ставку податку на прибуток згідно пункту 154.6 Податкового кодексу України. Крім того, бухгалтерів було ознайомлено з тими податковими роз’ясненнями – наказами ДПС України, які стосуються податку на прибуток.

Також надано було роз’яснення щодо заповнення декларації з екологічного податку та збору за спеціальне використання води.

Семінар пройшов в обстановці взаєморозуміння та поваги, оскільки це спільний захід на якому одні намагаються отримати більше знань з питань оподаткування, а інші – надати якомога більше таких знань для уникнення можливих помилок платниками податків, адже від цього залежить наповнення бюджету України.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

20 березня: Цей день в Україні та в світі

20 березня: Цей день в Україні та в світі 10:52

ДЕНЬ 390 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 390 RUSSIAN AGRESSION

19 березня: Цей день в Україні та в світі

19 березня: Цей день в Україні та в світі 10:48

ДЕНЬ 389 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 389 RUSSIAN AGRESSION

18 березня: Цей день в Україні та в світі

18 березня: Цей день в Україні та в світі 10:44

ДЕНЬ 388 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 388 RUSSIAN AGRESSION

У Чернігові ще 23 членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України виплатять одноразову матеріальну допомогу

У Чернігові ще 23 членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України виплатять одноразову матеріальну допомогу 12:53

У Чернігові ще 23 особам буде надана одноразова матеріальна допомога, як членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума такої виплати становить понад 1,217 млн грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини