Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 16:01:28

Черговий семінар пройшов в обстановці взаєморозуміння та поваги

19.04.2012   06:20Агенцiя

Днями у приміщенні ДПІ у м. Чернігові ДПС відбувся черговий семінар для СГД юридичних та фізичних осіб, присвячений роз’ясненню положень Податкового кодексу України (з урахуванням внесених змін) з податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість та податку на прибуток підприємств, місцеві податки і збори.

Начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю, відкриваючи семінар, нагадала, що у даний момент у країні проходить кампанія “Декларування – 2012” та поінформувала присутніх про можливість отримати значний обсяг інформації щодо оподаткування на веб-сайтах податкових органів, сторінок журналу “Вісник податкової служби України”.

Начальник відділу майнових податків та моніторингу з питань оподаткування фізичних осіб розповіла присутнім основні правила нарахування ПДФО. При цьому вона звернула увагу на окремі вимоги щодо декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році.

Також слухачів ознайомили з наказами – податковими роз’ясненнями, які останнім часом були прийняті ДПС України стосовно податку на додану вартість. Окремо були висвітлені питання щодо порядку заповнення податкових накладних та реєстрації їх в Єдиному центрі податкових накладних, реєстрації юридичних осіб платниками податку на додану вартість.

Обговорили переваги подання податкової звітності мережею Інтернет.
Присутніх поінформували про нову форму Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, яка буде подаватися платниками податків за результатами першого кварталу 2012 року, а також зі Спрощеною податковою декларацією, яку за результатами першого кварталу 2012 року будуть подавати підприємства, що застосовують нульову ставку податку на прибуток згідно пункту 154.6 Податкового кодексу України. Крім того, бухгалтерів було ознайомлено з тими податковими роз’ясненнями – наказами ДПС України, які стосуються податку на прибуток.

Також надано було роз’яснення щодо заповнення декларації з екологічного податку та збору за спеціальне використання води.

Семінар пройшов в обстановці взаєморозуміння та поваги, оскільки це спільний захід на якому одні намагаються отримати більше знань з питань оподаткування, а інші – надати якомога більше таких знань для уникнення можливих помилок платниками податків, адже від цього залежить наповнення бюджету України.

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти 13:57

Всі ми знаємо, як швидко летить час в передсвятковій метушні.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 гарячих супів для зими 13:51

Зима є зима, і неважливо, холодно на вулиці чи просто сиро та промозгло, а на обід хочеться з'їсти щось гаряче. А що може бути краще ніж апетитний і ароматний суп?

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19 13:29

6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 690 дітей та 68 медпрацівників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини