ОПОРА проводить навчання для правоохоронних органів щодо реагування на порушення у день виборів
13 липня у Чернігівському відділі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області представники ОПОРИ провели навчання для працівників правоохоронних органів, які здійснюватимуть охорону правопорядку в день голосування та при підрахунку голосів.
Офіційний спостерігач ОПОРИ Младена Качурець розповіла працівникам поліції, що забезпечуватимуть правопорядок на виборчих дільницях, про типові порушення виборчого законодавства в день голосування та під час підрахунку голосів. На тренінгу були присутні близько 50 поліцейських. Правоохоронці також отримали пам’ятки з інформацією про основні порушення, які можуть мати місце в день виборів, та домовились з представниками ОПОРИ про взаємодію 17 липня.
14 липня офіційний спостерігач ОПОРИ Рябуха Ольга провела тренінг для співробітників Чернігівському відділення ГУНП в Чернігівській області, що обслуговує Чернігівський район, який входить до складу 206-го виборчого округу. За інформацією, наданою начальником відділення Матвійчуком Романом Володимировичем, у день голосування будуть задіяні по двоє полісменів на кожній ДВК, 5 слідчо-оперативних груп та група резерву.
Також навчання представників поліції буде здійснене у Ріпкінському відділенні ГУНП в Чернігівській області.
Координатор спостереження ОПОРИ у Чернігівській області Святослав Бабіля закликає правоохоронців до співпраці з приводу попередження, припинення, належної фіксації та розслідування порушень та злочинів у сфері виборчого законодавства.
https://www.oporaua.org/novyny/42946-opora-provodyt-navchannia-dlia-pravookhoronnykh-orhaniv-shchodo-reahuvannia-na-porushennia-u-den-vyboriv
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.