Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 16:14:39

Проведено навчання спеціалістів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

12.07.2016   09:18Агенцiя

11 липня у Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області проведено навчання спеціалістів Менського, Ніжинського, Чернігівського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які будуть виконувати функції з прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань.

Засідання за «круглим столом» розпочав в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В'ячеслав Хардіков, який розповів присутнім про новації у сфері реєстрації громадських формувань, зокрема в частині належного виконання місцевими центрами БВПД функцій з прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань.

Керівник управління юстиції детально зупинився на загальних засадах та процедурних питаннях проведення державної реєстрації громадських формувань, акцентувавши увагу на пакеті документів, необхідних для проведення державної реєстрації, повноваженнях в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань, строках розгляду документів, поданих на державну реєстрацію, оплатності послуг за державну реєстрацію змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тощо.

Начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олена Ромашко розповіла про документи, необхідні для проведення державної реєстрації припинення громадської організації та громадської спілки.

По закінченню заходу спеціалістам центрів були роздані методичні рекомендації для Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги стосовно прийняття документів у сфері державної реєстрації громадських формувань до відома та використання в роботі.

Останні новини Чернігівщини

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 травня до 8:00 30 травня 2020 року.