Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 18:45:26

Як співпрацювати з народним депутатом на окрузі?

04.07.2016   12:07Агенцiя

У Чернігові відбувся тренінг «Депутати під контролем громадян: як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу та оцінювати внесок у їх вирішення?»

Організатором заходу виступила фундація «Відкрите суспільство». Тренінг проводився в рамках проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу» за Програмою USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво».

Навчання було спрямоване на налагодження ефективної співпраці громадянського суспільства на виборчих округах із народними депутатами, які обрані мажоритарно або закріплені, як «списочники», за виборчим округом від фракції Верховної Ради України.

З учасниками тренінгу протягом двох днів спілкувались Сергій Панцир – керівник Центру соціального партнерства та лобіювання НаУКМА, Леся Шевченко – президент Фундації «Відкрите суспільство», Іван Сікора – керівник проекту.

Апробацію проходила нова методика оцінки внеску народного депутата у вирішення проблем округу. Розглянуто також питання основ фінансово-бюджетного аналізу національної, регіональної та місцевої політики. Крім того, учасники заходу ознайомилися із документами, які регулюють регіональний та місцевий розвиток.

Матеріали тренінгу у друкованому вигляді представлені в кабінеті місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної ради.

Нова методика оцінки діяльності народного депутата в окрузі згодом буде розміщення на сайті обласної ради, аби користувачі мали змогу самостійно оцінити реальний вклад народних обранців у вирішення проблем наших виборчих округів.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).