Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 07:30:16

ЦНТЕІ стане Центром інновацій ЧНТУ?

30.06.2016   13:24Агенцiя

Принаймні на це натякає відповідний наказ Міністерства освіти і науки України про приєднання центру до Чернігівського національного технологічного університету.

За словами Євгена Криворучка, директора ЦНТЕІ, подібне рішення було прийняте без відома керівництва і взагалі є недоцільним: «Ми — прибуткова організація, і я не розумію, навіщо давати додаткове навантаження для бюджетної установи». Крім цього, після приєднання ЦНТЕІ вже не буде надавати більшості своїх послуг, які нині дають прибутки. А 80% персоналу залишиться без роботи.

Олег Новомлинець, перший проректор ЧНТУ, зазначив, що практика приєднання науково-технічних інформаційних центрів до вишів проводиться з 2012 року. Наразі Чернігів — останнє місто, де вона не реалізована. Процедура приєднання триватиме два місяці. «Статут і завдання організації будуть збережені», — прокоментував Олег Новомлинець.


Чернігівські відомості

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

АНОНСИ ПОДІЙ