Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 17:53:55

ЦНТЕІ стане Центром інновацій ЧНТУ?

30.06.2016   13:24Агенцiя

Принаймні на це натякає відповідний наказ Міністерства освіти і науки України про приєднання центру до Чернігівського національного технологічного університету.

За словами Євгена Криворучка, директора ЦНТЕІ, подібне рішення було прийняте без відома керівництва і взагалі є недоцільним: «Ми — прибуткова організація, і я не розумію, навіщо давати додаткове навантаження для бюджетної установи». Крім цього, після приєднання ЦНТЕІ вже не буде надавати більшості своїх послуг, які нині дають прибутки. А 80% персоналу залишиться без роботи.

Олег Новомлинець, перший проректор ЧНТУ, зазначив, що практика приєднання науково-технічних інформаційних центрів до вишів проводиться з 2012 року. Наразі Чернігів — останнє місто, де вона не реалізована. Процедура приєднання триватиме два місяці. «Статут і завдання організації будуть збережені», — прокоментував Олег Новомлинець.


Чернігівські відомості

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.