Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 00:25:25

Більше 1000 операторів та кочегарів котелень планує підготувати служба зайнятості до опалювального сезону

30.06.2016   11:47Агенцiя

Про це заявив заступник директора обласного центру зайнятості Сергій Роговець. Саме стільки, за попередніми підрахунками, необхідно фахівців для обслуговування котелень у лікарнях, школах, дитячих садках, сільських та селищних радах тощо.

Це роботи з підвищеною небезпекою, а тому потребують фахівців відповідної кваліфікації. Для оперативного укомплектування таких вакансій служба зайнятості вже влітку організовує навчання безробітних. За короткий термін вони безкоштовно мають змогу здобути та відновити необхідні навики роботи, аби на період опалювального сезону отримати гарантоване робоче місце.

Наприкінці червня за парти сіли перші групи слухачів – більше сотні безробітних з м.Чернігова, Щорського, Козелецького, Городнянського, Корюківського та Борзнянського районів підвищують свою кваліфікацію на базі КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» та Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Вони опанують необхідні для подальшої роботи знання, а саме: вивчать технічні характеристики опалювальних котлів, їх будову, порядок експлуатації та обслуговування, навчаться відстежувати справність котельних установок, дотримуватись запобіжних заходів. Адже у процесі роботи їм доведеться стежити за показами приладів, температурою пару та рівнем води, а у разі несправності котла – оцінювати ступінь небезпеки та вживати відповідні заходи.
 

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини