Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 14:00:10

Фахівці навчально-методичного центру та піротехніки ДСНС провели пізнавальний захід серед дітей

18.06.2016   07:26Агенцiя

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області постійно проводить інформаційно-профілактичну роботу серед населення щодо дій при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру.

Особлива увага приділяється попередженню дитячого травматизму протягом літнього оздоровчого періоду. Це обумовлено тим, що влітку, коли діти мають багато вільного часу для дозвілля і не надто наділені увагою дорослих, ризик виникнення надзвичайних подій за їх участю значно зростає.

Тому, співробітники центру разом з фахівцями групи піротехнічних робіт Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в області зустрілися з вихованцями пришкільних оздоровчих таборів, розташованих на території сіл Количівка та Іванівка Чернігівського району. Для спілкування була обрана актуальна і досить важлива тема - "Поводження з вибухонебезпечними предметами".

Спочатку діти мали змогу переглянути навчальний фільм під назвою "Вибухонебезпечні знахідки", а потім ознайомилися з експонатами піротехнічного класу - патронами, мінами, гранатами, снарядами, гранатометами тощо. Рятувальники надали змістовні відповіді на запитання учнівської молоді, розповіли про небезпечну роботу в зоні проведення антитерористичної операції та ще раз нагадали основні правила поводження з вибухонебезпечними та іншими підозрілими предметами.

Як показав даний захід, діти залишилась задоволеними, адже знаючи основні вимоги та маючи навики поводження в різного роду надзвичайних ситуаціях, дитина в майбутньому не стане винуватцем їх виникнення та зможе захистити себе і оточуючих людей.

Останні новини Чернігівщини

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА 12:01

28 травня перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віталій Загайний провів нараду з керівниками ТОВ «НіжинТеплоМережі», КП «Прилукитепловодопостачання» та заступниками міських голів Ніжина та Прилук.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини