Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:19:35

Семінар-тренінг "Розвиток міжмуніципального (територіальних громад) співробітництва в Україні"

10.06.2016   10:39Агенцiя

9 червня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбувся тематичний короткотерміновий семінар-тренінг «Розвиток міжмуніципального (територіальних громад) співробітництва в Україні».

Організатором заходу виступив Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

На семінар були запрошені депутати міської ради, керівники державних установ, начальники управлінь, відділів та секторів Прилуцької міської ради.

Перед присутніми виступила Чабак Людмила Анатоліївна — учений секретар центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат філософських наук, яка роз'яснила аспекти Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” та методику формування спроможних територіальних громад. Охарактеризувала міжнародний досвід міжмуніципального співробітництва.

В ході семінару заступник начальника організаційного відділу Чернігівської обласної ради Негода Олександра Іванівна детально охарактеризувала плюси співробітництва територіальних громад та проінформувала про державне стимулювання цього співробітництва.

Координатор проекту ЄС ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду” в Чернігівській області Сила Владислав Григорович ознайомив присутніх з успішними практиками співробітництва громад нашої області.

Секретар міської ради Анатолій Васильович Шамрай підвів підсумки наради та подякував організаторам за змістовний семінар-тренінг.

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.