Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:42:54

Абітурієнтам цього року необхідно набрати не менше 23 балів на ЗНО з української мови

25.05.2016   16:56Агенцiя

Експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила пороговий бал «склав /не склав» для ЗНО з математики та історії України.

Рішення про це було оголошено на засіданні комісії у Міністерстві освіти і науки.

Для ЗНО з математики кількість порогових балів комісія встановила на рівні 9 балів при максимально можливих 62 тестових балах. Для учасників тестування з історії України поріг було визначено на рівні 25 балів, максимальний рівень за умови правильного виконання всіх завдань становить 94 тестові бали. Ті учасники ЗНО, у яких результат тестування дорівнює або вищий за пороговий бал «склав/не склав», можуть використати ці результати під час вступу до вишів.

Раніше поріг «склав/не склав» встановили для ЗНО з української мови та літератури — він становить 23 тестових бали за максимально можливих 104 балів.

26 травня будуть оголошені результати учасників зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тестів та таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Як відомо, у 2016 році для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики та історії України будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови, та за вибором абітурієнта з математики чи з історії України (період XX — початок XXI століття).

Цього року для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року зареєструвалися 267 тисяч 172 особи.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини