Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:27:24

Слухачі ознайомилися із новаційністю нового Закону України “Про державну службу”

25.05.2016   16:45Агенцiя

Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України обговорюватимуть в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у рамках проведення двохденного постійно діючого тематичного семінару для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

У відкритті семінару взяли участь заступник керівника апарату обласної державної адміністрації, кандидат філософських наук, доцент Ірина Соломаха та директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Ірина Соломаха, зокрема, окреслила перспективи розвитку державної служби в Україні в контексті нового законодавства про державну службу як основного чинника зміни механізмів проходження державної служби та відповіла на численні запитання присутніх.

Учасники семінару візьмуть участь у зустрічі за «круглим столом», присвяченій основним завданням й організації роботи з документами та із зверненнями громадян в органах влади, організації контролю за станом реагування на запити та звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад усіх рівнів.

Слухачі ознайомляться із новаційністю нового Закону України “Про державну службу”, нововведеними термінами, категоріями посад державної служби, особливостями проходження держслужби в окремих державних органах, вимогами до осіб, які претендують на вступ на державну службу, особливостями нового оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, а також із основними аспектами Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про державну службу”, зокрема, в частині змін, що вносяться до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, а також із підзаконними нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України та Нацдержслужби України щодо практичних питань проходження державної служби в органах виконавчої влади відповідно до вимог Закону України «Про державну службу».

Крім цього, посадовцям висвітлюватиметься тематика щодо нормотворчої діяльності місцевих державних адміністрацій у процесі прийняття управлінських рішень; реалізації в області державної бюджетної політики та політики з питань децентралізації; стилю, форм і методів організаційно-масової роботи в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування; стану впровадження реформ децентралізації в Україні тощо.

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.