Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 19:19:16

Навчання старост територіальних громад

24.05.2016   07:24Агенцiя

За професійною програмою підвищення кваліфікації в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації розпочалося навчання вперше обраних старост територіальних громад. Участь у відкритті взяв директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Впродовж тижня представники місцевого самоврядування матимуть нагоду дізнатися про можливості та способи презентації своїх територіальних громад (розробка інвестиційних карток); розвитку сільського туризму; розробки програм економічного і соціального розвитку, цільових, інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватися за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

Мова йтиме про традиції публічного управління в Україні (історія владних інституцій Чернігово-Сіверщини); державну політику України у сфері запобігання корупції; про модернізацію служби в органах місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади; регламент роботи органу місцевого самоврядування, планування роботи органу місцевого самоврядування, підготовка та проведення сесій; повноваження органів місцевого самоврядування: володіння, користування та розпорядження об’єктами комунальної власності; практичне застосування Закону України «Про адміністративні послуги в Україні».

Учасники навчання ознайомляться з новаціями та проблемними питаннями сфері державних закупівель, електронних закупівель; можливостями використання сучасних інформаційних технологій в діяльності органів місцевого самоврядування; формами спілкування посадових осіб місцевого самоврядування та управління конфліктами в колективі.

25 травня старости візьмуть участь у «круглому столі» з питань децентралізації в Україні за участю директора Інституту законодавства Верховної Ради України Олександра Копиленка та прослухають лекцію від представників Національної академiї педагогiчних наук України про досвід децентралізації у східно-європейських країнах. Ще одна зустріч за «круглим столом», що відбудеться 27 травня, буде присвячена основам земельних відносин в Україні та управління земельними ресурсами в межах об’єднаної територіальної громади.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).