Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 17:12:45

Основні аспекти організації роботи з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії в органах Пенсійного фонду України

18.05.2016   08:41Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар щодо організації виплати пенсій в органах ПФУ проводиться в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 17 по 20 травня. Участь у навчанні беруть спеціалісти з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області.

Спеціалісти управлінь ПФУ ознайомляться з організацією роботи з виконання законів України, постанов Кабінету Міністрів України при вирішенні питань пенсійного забезпечення та основними завданнями органів ПФУ по удосконаленню роботи, дотриманню вимог чинного законодавства при призначенні, перерахунках та виплаті пенсій. Розглядатиметься порядок збору, перевірки та надання оперативної та статистичної звітності та аналіз фактичного використання коштів по результатах нарахування та виплати пенсій.

Слухачі звернуть увагу на організацію роботи по виплаті пенсій органами ПФУ, порядок проведення індексації пенсій та виплати пенсій за довіреністю; відпрацювання списків одержувачів пенсій, по яких виявлено факти недостовірних даних про працевлаштування пенсіонерів; порядок проведення утримання надміру виплачених сум пенсій, відрахування з пенсій; порядок виплати пенсій особам, які перебувають на повному державному утриманні та особливості виконання рішень суду щодо пенсійного забезпечення.

Програмою навчання передбачено висвітлення таких тем, як: етика та корпоративна культура державного службовця; основні аспекти ЗУ «Про державну службу» та «Про засади запобігання корупції»; психологічні засади продуктивності ділового спілкування, Конфлікти та способи їх вирішення.

Під час практичних занять спеціалісти дізнаються про деякі питання підготовки документації та ведення звітності за допомогою офісних програм; практичне застосування програмно-технологічного комплексу АСОПД/КОМТЕХ, ведення електронної бази відрахувань;відпрацювання новопризначених, поновлених, взятих на облік пенсійних справ та справ, по яких проведено перерахунок пенсій за допомогою АСОПД/КОМТЕХ та ознайомляться з концепцією розвитку та актуальні питання функціонування інформаційно-аналітичних систем.

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини