Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 15:29:17

Основні аспекти організації роботи з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії в органах Пенсійного фонду України

18.05.2016   08:41Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар щодо організації виплати пенсій в органах ПФУ проводиться в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 17 по 20 травня. Участь у навчанні беруть спеціалісти з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії управлінь Пенсійного фонду України в містах та районах області.

Спеціалісти управлінь ПФУ ознайомляться з організацією роботи з виконання законів України, постанов Кабінету Міністрів України при вирішенні питань пенсійного забезпечення та основними завданнями органів ПФУ по удосконаленню роботи, дотриманню вимог чинного законодавства при призначенні, перерахунках та виплаті пенсій. Розглядатиметься порядок збору, перевірки та надання оперативної та статистичної звітності та аналіз фактичного використання коштів по результатах нарахування та виплати пенсій.

Слухачі звернуть увагу на організацію роботи по виплаті пенсій органами ПФУ, порядок проведення індексації пенсій та виплати пенсій за довіреністю; відпрацювання списків одержувачів пенсій, по яких виявлено факти недостовірних даних про працевлаштування пенсіонерів; порядок проведення утримання надміру виплачених сум пенсій, відрахування з пенсій; порядок виплати пенсій особам, які перебувають на повному державному утриманні та особливості виконання рішень суду щодо пенсійного забезпечення.

Програмою навчання передбачено висвітлення таких тем, як: етика та корпоративна культура державного службовця; основні аспекти ЗУ «Про державну службу» та «Про засади запобігання корупції»; психологічні засади продуктивності ділового спілкування, Конфлікти та способи їх вирішення.

Під час практичних занять спеціалісти дізнаються про деякі питання підготовки документації та ведення звітності за допомогою офісних програм; практичне застосування програмно-технологічного комплексу АСОПД/КОМТЕХ, ведення електронної бази відрахувань;відпрацювання новопризначених, поновлених, взятих на облік пенсійних справ та справ, по яких проведено перерахунок пенсій за допомогою АСОПД/КОМТЕХ та ознайомляться з концепцією розвитку та актуальні питання функціонування інформаційно-аналітичних систем.

Останні новини Чернігівщини

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб 14:11

Тепер за виклик спеціальних служб без вагомих причин правопорушникам доведеться сплатити від 850 до 3400 гривень.

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води?

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води? 14:00

У зв’язку зі стартом планової ремонтної кампанії на теплових мережах на період з 19 по 23 квітня зупиняється подача гарячої води в житлові будинки, установи та організації, які знаходяться по вул. Музичній, Толстого, Мазепи (від вул. Музичної до площі Перемоги), Жабинського, пр. Перемоги (від вул. Жабинського до площі Перемоги).

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу 13:47

Сьогодні вранці частина особового складу Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області вишикувалась на подвір'ї службового приміщення для стройового огляду. Це плановий захід, який проводиться двічі на рік – при переході на літній/демісезонний, а також на зимовий однострій.

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада 13:33

19 квітня міський голова Олександр Кодола провів оперативну нараду.

У Чернігові провели аукціон на продаж права розміщення тимчасових об’єктів для продажу кави та фаст-фуду

У Чернігові провели аукціон на продаж права розміщення тимчасових об’єктів для продажу кави та фаст-фуду 13:23

Як тільки покращиться ситуація з захворюваністю на COVID-19, що дозволить пом’якшити карантинні обмеження, у Чернігові запрацює сезонна торгівля з яток кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.