Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 13:34:29

Навчання новопризначених спеціалістів

17.05.2016   07:20Агенцiя

За професійною програмою підвищення кваліфікації 16 травня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочалося навчання новопризначених спеціалістів структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, виконкомів міст обласного та районного значення (перша сесія).

Увага слухачів звертатиметься на традиції публічного управління в Україні; конституційно-правові засади публічного управління та адміністрування; основні аспекти Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 р. № 889; засади Державної політики України у сфері запобігання корупції та корупційні ризики в діяльності публічних службовців. Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування дізнаються також про політику європейської інтеграції як стратегічний вибір України; засади державної економічної політики та регіонального розвитку.

Далі мова йтиме про стиль, форми та методи роботи органів виконавчої влади; основні завдання та організація роботи з документами; формування громадянських компетентностей у державних службовців; поняття конфліктної ситуації і конфлікту (управління конфліктною ситуацією); формування позитивного іміджу органів публічної влади та механізми забезпечення принципу рівноправності жінок і чоловіків у суспільстві.

Тематика практичних занять стосуватиметься культури усного та писемного ділового мовлення та використання сучасних інформаційних технологій в діяльності органів влади. Окрім цього, в рамках навчання відбудуться тематичні зустрічі, присвячені 80-річчю від дня народження Юрія Іллєнка та громадсько-політичній діяльності Івана Франка.

Останні новини Чернігівщини

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА 12:01

28 травня перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віталій Загайний провів нараду з керівниками ТОВ «НіжинТеплоМережі», КП «Прилукитепловодопостачання» та заступниками міських голів Ніжина та Прилук.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини