Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 16:32:32

Проведено обласний семінар для працівників служб у справах дітей області

27.04.2016   17:09Агенцiя

26-27 квітня у приміщенні Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського проходить семінар-нарада для начальників служб у справах дітей Чернігівської області на тему «Захист прав, свобод та законних інтересів дітей в умовах збройного конфлікту».

Даний захід було організовано Службою у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації.

Зі вступним словом до учасників семінару звернулась начальник Служби у справах дітей ОДА Людмила Зеленько, яка окреслила основні проблемні питання у сфері захисту прав дитини та озвучила пріоритетні напрямки розвитку сфери в найближчий період.

Програма семінару є дуже змістовною та передбачає розгляд таких питань: організація роботи із соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; теоретичні та практичні аспекти соціального захисту внутрішньо переміщених дітей; практичні аспекти захисту прав дитини в судових засіданнях; здійснення соціального захисту дітей в умовах децентралізації влади тощо.

Крім цього, учасники заходу матимуть змогу ознайомитися з нормативно-правовим забезпеченням захисту житлових та майнових прав дітей, законодавчими засадами захисту дітей під час відчуження та набуття житла або майна та діяльністю центрів надання безкоштовної правової допомоги, для висвітлення яких запрошені представники Головного територіального управління юстиції області та Регіонального центру безкоштовної правової допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.