Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 20:56:59

"Сорочинський ярмарок" вирував у ліцеї 22 Чернігова

23.04.2016   08:59

Літературно-музична композиція «Сорочинський ярмарок» була представлена на суд глядачів у Чернігівському ліцеї № 22. Її підготували учителі української мови та літератури Клюй О.І. та Житник І.В. у рамках декади методичного об’єднання вчителів філологічного профілю й естетики.

Щороку подібні заходи проводяться в ліцеї з метою збереження українських звичаїв, обрядів, традицій, музичного фольклору, народного гумору.

На святі вдало були поєднані сценки з народного життя, уривки з п’єси М. Старицького «За двома зайцями», пісні «Сорочинський ярмарок», «Сало», «Як у нас на Україні», уривок із кінофільму «Весілля в Малинівці».

Неперевершеними акторами й співаками були учні 9-10 класів: Богдан Лисенко, Микола Ткаченко, Артем Арсеньєв, Олена Жадан, Оксана Гріхно, Владислав Конотопець, Єлизавета Сердюк, Анастасія Луговська, Єлизавета Репіна, Анна Докіна, Поліна Клюй, Анна Михієнко.

Цікавим утіленням в образ була гра учня 9-б класу Данила Коцура та учня 9-а класу Павла Симонова. Розвеселили присутніх і цигани, учні 11-х класів Теоман Йаман і Анна Собко, які потрапили на свято, щоб поворожити гостям і ненароком украсти порося.

А наша знайома Вірка Сердючка, учениця 10-б класу Тетяна Шарило, була «the best» у своєму образі. Дівчата–продавчині Вікторія Каспаренко, Ольга Дорошенко, учениці 10-а класу, пропонували купити щедрий урожай, зібраний працьовитими руками. Це й картопля, і морква, і часник, і цибуля, і калина, і навіть гарбузи.

На ярмарок поспішав і Стецько, учень 10-б класу Олександр Махарадзе, щоб купити там собі трішки розуму. Не обійшлося на ярмарку й без гуморески П. Глазового «Винахідливий кум», яку майстерно виконав Владислав Шаповаленко.

Ведучими дійства були Дмитро Сидоренко та Єлизавета Соколова. Величезне задоволення отримали від заходу всі: керівники, учителі, учні, гості та батьки.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.