Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 16:06:22

Завершення навчання студентів за програмою "Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи"

07.04.2012   14:43

Випускники вищих навчальних закладів, що виявили бажання у майбутньому працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування, протягом двох тижнів проходили навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару "Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи" у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Навчання складалося з теоретичної та практичної частини. Теоретична частина передбачала вивчення завдань державної служби, основних пріоритетів діяльності органів місцевого самоврядування в області, державної інформаційної політики. Ці та інші питання були висвітлені перед студентами протягом першого тижня навчання. Практична частина навчання полягала в стажуванні в органах виконавчої влади і органах місцевого самоврядування, яке тривала тиждень.

Вже традиційно студенти відвідали Верховну Раду України та Комітети з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму; з питань науки і освіти, ознайомилися з діяльністю Національного агентства України з питань державної служби.

Завершилося навчання студентів комп'ютерним тестуванням, яке допомогло з'ясувати результативність навчання та готовність молоді до роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування.

За результатами навчання, стажування та підсумкового тестування студенти отримали сертифікати про підвищення кваліфікації та були зараховані до кадрового резерву на посади державних службовців.

Останні новини Чернігівщини

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою

Корюківські патрульні відсторонили водія напідпитку від кермування автівкою 12:37

Відпрацьовуючи територію району, співробітники групи реагування патрульної поліції відсторонили від кермування 60-річного місцевого мешканця, який сів за кермо напідпитку.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 травня до 8:00 30 травня 2020 року.