Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 16:31:56

Завершення навчання студентів за програмою "Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи"

07.04.2012   14:43

Випускники вищих навчальних закладів, що виявили бажання у майбутньому працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування, протягом двох тижнів проходили навчання за програмою тематичного короткотермінового семінару "Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи" у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Навчання складалося з теоретичної та практичної частини. Теоретична частина передбачала вивчення завдань державної служби, основних пріоритетів діяльності органів місцевого самоврядування в області, державної інформаційної політики. Ці та інші питання були висвітлені перед студентами протягом першого тижня навчання. Практична частина навчання полягала в стажуванні в органах виконавчої влади і органах місцевого самоврядування, яке тривала тиждень.

Вже традиційно студенти відвідали Верховну Раду України та Комітети з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму; з питань науки і освіти, ознайомилися з діяльністю Національного агентства України з питань державної служби.

Завершилося навчання студентів комп'ютерним тестуванням, яке допомогло з'ясувати результативність навчання та готовність молоді до роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування.

За результатами навчання, стажування та підсумкового тестування студенти отримали сертифікати про підвищення кваліфікації та були зараховані до кадрового резерву на посади державних службовців.

Останні новини Чернігівщини

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти 13:57

Всі ми знаємо, як швидко летить час в передсвятковій метушні.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 гарячих супів для зими 13:51

Зима є зима, і неважливо, холодно на вулиці чи просто сиро та промозгло, а на обід хочеться з'їсти щось гаряче. А що може бути краще ніж апетитний і ароматний суп?

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19 13:29

6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 690 дітей та 68 медпрацівників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини