Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 09:22:33

Поліцейські вибухотехніки навчали молодь поводженню з небезпечними предметами

11.04.2016   07:36Агенцiя

Старший інспектор-вибухотехнік вибухотехнічного сектору ГУНП в Чернігівській області капітан поліції Ігор Шльончик провів профілактичну бесіду для студентів коледжу транспорту та комп'ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету щодо правил поведінки з вибухонебезпечними та невідомими предметами.

Велика кількість нелегальної зброї і боєприпасів, завезених на мирну територію України із зони АТО, спонукала поліцейських до започаткування таких профілактичних бесід серед дітей, підлітків та учнівської молоді, навчаючи їх правилам безпечної поведінки з цими предметами.

На запрошення викладача дисципліни «Захист Вітчизни» Анатолія Губка капітан поліції прочитав лекцію для студентів коледжу з демонстрацією слайдів та макетів найбільш поширених боєприпасів і вибухових пристроїв. Під час розповіді головна увага зверталася на правила безпечної поведінки з цими предметами.

Дві сотні допитливих поглядів уважно стежили за кожним  рухом лектора. Були у студентів і практичні запитання, що стосувалися призначення та принципу дії того чи іншого конкретного боєприпасу  чи вибухового пристрою.

На завершення зустрічі вибухотехнік продемонстрував аудиторії фотознімки наслідків нещасних випадків, спричинених вибухонебезпечними «іграшками». Ігор Шльончик нагадав юнакам про кримінальну відповідальність за зберігання і, тим більше, за збут зброї чи боєприпасів. Адже перспектива розпочати свій життєвий шлях із лави підсудних, напевне, нікого не приваблює.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 грудня по 8:00 3 грудня 2020 року.

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі

Відділення мікрохірургії ока обласної лікарні консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі 08:24

Протягом грудня 2020 року лікарі відділення мікрохірургії ока консультуватимуть всіх бажаючих у телефонному режимі за номером 0988702052 у робочі дні із 9-ї до 12-ї години.

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу 08:11

1 грудня в режимі онлайн відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Чернігівський облдержадміністрації.

Затверджена Програма розвитку ЖКГ Чернігова на найближчі п'ять років

Затверджена Програма розвитку ЖКГ Чернігова на найближчі п'ять років 08:03

Комплексну цільову Програму розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки затверджено депутатами Чернігівської міської ради на засіданні 1 грудня.

Прикордонники знайшли приховані тютюнові вироби

Прикордонники знайшли приховані тютюнові вироби 07:51

1 грудня в пункті пропуску «Нові Яриловичі» під час огляду легкового автомобіля «VOLKSWAGEN» виявлено приховані цигарки білоруського виробництва.