Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 21:21:31

Поліцейські вибухотехніки навчали молодь поводженню з небезпечними предметами

11.04.2016   07:36Агенцiя

Старший інспектор-вибухотехнік вибухотехнічного сектору ГУНП в Чернігівській області капітан поліції Ігор Шльончик провів профілактичну бесіду для студентів коледжу транспорту та комп'ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету щодо правил поведінки з вибухонебезпечними та невідомими предметами.

Велика кількість нелегальної зброї і боєприпасів, завезених на мирну територію України із зони АТО, спонукала поліцейських до започаткування таких профілактичних бесід серед дітей, підлітків та учнівської молоді, навчаючи їх правилам безпечної поведінки з цими предметами.

На запрошення викладача дисципліни «Захист Вітчизни» Анатолія Губка капітан поліції прочитав лекцію для студентів коледжу з демонстрацією слайдів та макетів найбільш поширених боєприпасів і вибухових пристроїв. Під час розповіді головна увага зверталася на правила безпечної поведінки з цими предметами.

Дві сотні допитливих поглядів уважно стежили за кожним  рухом лектора. Були у студентів і практичні запитання, що стосувалися призначення та принципу дії того чи іншого конкретного боєприпасу  чи вибухового пристрою.

На завершення зустрічі вибухотехнік продемонстрував аудиторії фотознімки наслідків нещасних випадків, спричинених вибухонебезпечними «іграшками». Ігор Шльончик нагадав юнакам про кримінальну відповідальність за зберігання і, тим більше, за збут зброї чи боєприпасів. Адже перспектива розпочати свій життєвий шлях із лави підсудних, напевне, нікого не приваблює.

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.