Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 22:37:24

В Щорсі про нову державну службу

07.04.2016   15:37

Працівники апарату та структурних підрозділів Щорської райдержадміністрації, а також посадовці місцевого самоврядування взяли участь у семінарі, що присвячувався реформуванню державної служби України.

Відкрили його в.о. голови райдержадміністрації Валерій Радібеда та голова районної ради Павло Мірошниченко.

Про основні аспекти Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 р. розповів директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко. Він наголосив, що ухвалення цього документу обумовлено як внутрішніми причинами, так і міжнародними зобов`язаннями України, а його головна мета – побудови системи державного управління, яка б відповідала принципам належного врядування. Слухачів цікавили співвідношення положень зазначеного закону  та майбутнього «Про службу в органах місцевого самоврядування», роль майбутньої служби управління персоналом, які посади і чому не відноситимуться до державної служби, умови оплати праці що запроваджуватимуться.

Про зміни в законодавстві, що мають статися у зв`язку з реформуванням державної служби, йшлося у виступі Валентина Дубка – заступника начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби. Він наголосив на ключових аспектах очікуваних найближчим часом змін до інших законів і навіть кодексів, а також докладно зупинився на положеннях вже ухвалених підзаконно-нормативних правових актів та тих, що оприлюднюватимуться незабаром. Слухачі поставили низку питань стосовно практичних та процедурних моментів їх реалізації, висловивши побажання продожвити таке спілкування.

Також на семінарі виступив Павло Степанов – начальник відділу ресурсного забезпечення розвитку територій та з питань державного сектору економіки департаменту економічного розвитку облдержадміністрації. Він висвітлив новації законодавства щодо запровадження електронної форми державних закупівель та порядку їхнього проведення, відповів на численні питання та закликав присутніх не чекати контрольної дати, а здійснювати їх вже тепер.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини