Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 12:44:46

В Щорсі про нову державну службу

07.04.2016   15:37

Працівники апарату та структурних підрозділів Щорської райдержадміністрації, а також посадовці місцевого самоврядування взяли участь у семінарі, що присвячувався реформуванню державної служби України.

Відкрили його в.о. голови райдержадміністрації Валерій Радібеда та голова районної ради Павло Мірошниченко.

Про основні аспекти Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 р. розповів директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко. Він наголосив, що ухвалення цього документу обумовлено як внутрішніми причинами, так і міжнародними зобов`язаннями України, а його головна мета – побудови системи державного управління, яка б відповідала принципам належного врядування. Слухачів цікавили співвідношення положень зазначеного закону  та майбутнього «Про службу в органах місцевого самоврядування», роль майбутньої служби управління персоналом, які посади і чому не відноситимуться до державної служби, умови оплати праці що запроваджуватимуться.

Про зміни в законодавстві, що мають статися у зв`язку з реформуванням державної служби, йшлося у виступі Валентина Дубка – заступника начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби. Він наголосив на ключових аспектах очікуваних найближчим часом змін до інших законів і навіть кодексів, а також докладно зупинився на положеннях вже ухвалених підзаконно-нормативних правових актів та тих, що оприлюднюватимуться незабаром. Слухачі поставили низку питань стосовно практичних та процедурних моментів їх реалізації, висловивши побажання продожвити таке спілкування.

Також на семінарі виступив Павло Степанов – начальник відділу ресурсного забезпечення розвитку територій та з питань державного сектору економіки департаменту економічного розвитку облдержадміністрації. Він висвітлив новації законодавства щодо запровадження електронної форми державних закупівель та порядку їхнього проведення, відповів на численні питання та закликав присутніх не чекати контрольної дати, а здійснювати їх вже тепер.

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.