Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 00:59:32

Розпочався міжнародний семінар з моніторингу судових засідань

07.04.2016   08:51Агенцiя

Міжнародний семінар з моніторингу судових засідань розпочався 6 квітня в Освітньому домі прав людини в Количівці.

У ньому взяли участь адвокати і активісти громадянського суспільства з України, Молдови, Білорусі, Росії, Азербайджану та Грузії.

Мета тренінгу - надати його учасникам навички, інструменти і техніки, необхідні для моніторингу судових засідань, зокрема в аспекті:
· базового знання окремих міжнародних, національних і регіональних правових норм, що стосується права на справедливий суд;
· циклу моніторингу судових засідань (збору інформації, аналізу, постмоніторингової роботи);
· методології адвокації (проведення кампаній на захист суспільних інтересів) у частині складання звітності і не тільки;
· цілей, принципів і систематики ОБСЄ/БДІПЛ щодо моніторингу судових розглядів;

Семінар триватиме до 8 квітня. Він організований за підтримки Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ/ОБСЄ) в рамках проекту "Міжнародне право для захисту громадських інтересів" (ILIA), що реалізується Мережею Домів прав людини.

Мережа об’єднує понад 100 правозахисних організацій у 13 країнах Західної і Центральної Європи, Кавказу та Балканського півострова. Освітній дім прав людини в Чернігові є громадською спілкою семи організацій, які належать до Мережі.

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.