Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 16:40:14

"Досвід і практика застосування нормативно-правової бази, що регулює розроблення, моніторинг і звітність регіональних цільових програм"

31.03.2016   10:03Агенцiя

Одноденний семінар для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, задіяних в розробці і моніторингу виконання цільових програм проходить в Центрі перепідготовці та підвищення кваліфікації кадрів 30 березня.

Участь у відкритті заходу взяли заступник директора Департаменту економічного розвитку ОДА, кандидат економічних наук Олександра Хомик та директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Учасники семінару звернуть увагу на положення нормативних актів, що регламентують розроблення, моніторинг і звітність регіональних цільових програм.

Вони дізнаються про підходи до розроблення програм економічного і соціального розвитку, цільових програм та ознайомляться з механізмом оприлюднення на офіційних сайтах органів державної влади та місцевого самоврядування матеріалів щодо обговорення та звітності регіональних цільових програм.

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.