Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 травня, 10:58:01

День безпеки з бібліотекою

30.03.2016   11:53Агенцiя

«Вартові доріг» завітали до Чернігівської обласної бібліотеки для дітей імені М.Островського, де відбувся відкритий урок з безпеки дорожнього руху для учнів 4 класу школи №29.

Правоохоронці в ігровій формі нагадали малечі про необхідність дотримання правил дорожнього руху та закріпили знання практичним заняттям. На умовному перехресті юні пішоходи відпрацювали навички безпечного переходу проїзної частини дороги.

Великою несподіванкою для дітлахів виявилася зустріч з самою авторкою книги «1000 та 1 поворот». Ольга Дробишева, у віршах прописала головні, але прості правила безпечної поведінки малечі на дорозі. Тому дітлахи з радістю обговорювали з нею своє бачення з тематики безпеки дорожнього руху. Захід був напрочуд цікавим. Дехто із школярів пообіцяв написати свій твір на тему «Безпека дорожнього руху-це життя». Аби підтримати юних письменників, правоохоронці оголосили конкурс на кращий твір. В свою чергу авторка книги пообіцяла, що найкращі роботи можуть бути взяті за основу написання другої частини книги.

Не випадково даний захід проходив в бібліотеці. Адже книжки займають одне з перших місць у пізнанні корисної для життя інформації.

Наприкінці зустрічі дітки отримали від письменниці цікаві тематичні книжки з її автографом та стали учасниками флешмобу, створивши світлофор з надувних кульок, подарованих працівниками поліції та сфотографувались з почесними гостями.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини