Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:37:09

Представники Вертіївської ОТГ дізнавалися про "метод шести капелюхів"

29.03.2016   15:32Агенцiя

25 березня при плідній співпраці консультантів Офісу Реформ, громадської організації «Українська асоціація матерів» та громадської організації «Інститут громадянського суспільства» був організований навчально-інформаційний семінар «Діяльність та розвиток об’єднаної територіальної громади» для представників виконкому Вертіївської ОТГ.

«Офіс реформ взяв на себе тільки ініціативну функцію при співпраці з іншими громадськими організаціями. Ми всі прекрасно розуміємо, що важливе питання в об’єднаній територіальній громаді – це все ж таки навчитися працювати в нових умовах. Але найбільше питань сьогодні, також, виникає  з юридичної сфери, питання регіонального розвитку та організації життєдіяльності в громаді. Тобто, яким чином нам навчитися ефективно працювати та господарювати. Саме про це сьогодні і розкажуть експерти», - зазначив консультант Офісу реформ.

В рамках заходу присутні ознайомилися з правовим забезпеченням діяльності ОТГ, регіональним розвитком; місцевою ідентичністю та її роллю і засобами формування.

Після чого, пройшли практичне завдання: «Метод шести капелюхів, упорядкування та підвищення ефективності діяльності «Дизайн мислення».

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.