Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 07:04:24

Облдержадміністрація продовжує навчання з питань електронних державних закупівель

25.03.2016   12:47Агенцiя

24 березня Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації спільно з Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій проведено семінар-навчання з питань електронних закупівель для розпорядників коштів місцевих бюджетів.

Відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” з 1 квітня 2016 року на обов’язкові електронні закупівлі мають перейти центральні органи влади, з 1 серпня 2016 року – всі інші замовники. Тому дана тематика є надзвичайно актуальною. Про це свідчить відвідуваність семінару -  у заході взяли участь близько 450 учасників.

Навчання проводили представники чотирьох електронних торгівельних майданчиків та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, які мають повноваження у сфері державних закупівель.

Як зазначила заступник директора Департаменту економічного розвитку Олександра Хомик, відкриваючи семінар, з початку цього року в області 176 організаторів, які здійснюють діяльність на території області (як підпорядкованих, так і не підпорядкованих облдержадміністрації), розпочали 1516 процедур. З них 83 організатори успішно завершили 373 процедури. При цьому середня кількість пропозицій на одні торги становить 3,17.

Планова сума по успішно завершених закупівлях дорівнювала 9,9 млн гривень, а сума виграних пропозицій - 8,0 млн гривень. Таким чином, економія бюджетних коштів склала 1,9 млн грн або 19,2 % від планової суми.

Протягом 2016 року 184 обласних представники бізнесу  прийняли участь у 717 електронних закупівлях, в тому числі і за межами області. З них 112 підприємців стали переможцями по 303 закупівлях.

У ході семінару-навчання його учасники мали можливість ознайомитися з основними положеннями Закону України “Про публічні закупівлі”, теоретичними і практичними аспектами роботи електронних торгівельних майданчиків, повноваженнями органів Казначейської служби по контролю за дотриманням законодавства в сфері державних закупівель, питаннями дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції учасниками державних закупівель. На завершення семінару відбулась дискусія з проблемних питань державних закупівель.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини