Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 травня, 19:51:08

Облдержадміністрація продовжує навчання з питань електронних державних закупівель

25.03.2016   12:47Агенцiя

24 березня Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації спільно з Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій проведено семінар-навчання з питань електронних закупівель для розпорядників коштів місцевих бюджетів.

Відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” з 1 квітня 2016 року на обов’язкові електронні закупівлі мають перейти центральні органи влади, з 1 серпня 2016 року – всі інші замовники. Тому дана тематика є надзвичайно актуальною. Про це свідчить відвідуваність семінару -  у заході взяли участь близько 450 учасників.

Навчання проводили представники чотирьох електронних торгівельних майданчиків та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, які мають повноваження у сфері державних закупівель.

Як зазначила заступник директора Департаменту економічного розвитку Олександра Хомик, відкриваючи семінар, з початку цього року в області 176 організаторів, які здійснюють діяльність на території області (як підпорядкованих, так і не підпорядкованих облдержадміністрації), розпочали 1516 процедур. З них 83 організатори успішно завершили 373 процедури. При цьому середня кількість пропозицій на одні торги становить 3,17.

Планова сума по успішно завершених закупівлях дорівнювала 9,9 млн гривень, а сума виграних пропозицій - 8,0 млн гривень. Таким чином, економія бюджетних коштів склала 1,9 млн грн або 19,2 % від планової суми.

Протягом 2016 року 184 обласних представники бізнесу  прийняли участь у 717 електронних закупівлях, в тому числі і за межами області. З них 112 підприємців стали переможцями по 303 закупівлях.

У ході семінару-навчання його учасники мали можливість ознайомитися з основними положеннями Закону України “Про публічні закупівлі”, теоретичними і практичними аспектами роботи електронних торгівельних майданчиків, повноваженнями органів Казначейської служби по контролю за дотриманням законодавства в сфері державних закупівель, питаннями дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції учасниками державних закупівель. На завершення семінару відбулась дискусія з проблемних питань державних закупівель.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.