Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 07:53:52

Облдержадміністрація продовжує навчання з питань електронних державних закупівель

25.03.2016   12:47Агенцiя

24 березня Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації спільно з Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій проведено семінар-навчання з питань електронних закупівель для розпорядників коштів місцевих бюджетів.

Відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” з 1 квітня 2016 року на обов’язкові електронні закупівлі мають перейти центральні органи влади, з 1 серпня 2016 року – всі інші замовники. Тому дана тематика є надзвичайно актуальною. Про це свідчить відвідуваність семінару -  у заході взяли участь близько 450 учасників.

Навчання проводили представники чотирьох електронних торгівельних майданчиків та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, які мають повноваження у сфері державних закупівель.

Як зазначила заступник директора Департаменту економічного розвитку Олександра Хомик, відкриваючи семінар, з початку цього року в області 176 організаторів, які здійснюють діяльність на території області (як підпорядкованих, так і не підпорядкованих облдержадміністрації), розпочали 1516 процедур. З них 83 організатори успішно завершили 373 процедури. При цьому середня кількість пропозицій на одні торги становить 3,17.

Планова сума по успішно завершених закупівлях дорівнювала 9,9 млн гривень, а сума виграних пропозицій - 8,0 млн гривень. Таким чином, економія бюджетних коштів склала 1,9 млн грн або 19,2 % від планової суми.

Протягом 2016 року 184 обласних представники бізнесу  прийняли участь у 717 електронних закупівлях, в тому числі і за межами області. З них 112 підприємців стали переможцями по 303 закупівлях.

У ході семінару-навчання його учасники мали можливість ознайомитися з основними положеннями Закону України “Про публічні закупівлі”, теоретичними і практичними аспектами роботи електронних торгівельних майданчиків, повноваженнями органів Казначейської служби по контролю за дотриманням законодавства в сфері державних закупівель, питаннями дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції учасниками державних закупівель. На завершення семінару відбулась дискусія з проблемних питань державних закупівель.

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини