Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 03:13:53

Практичний маркетинг – мистецтво організації торгівлі

25.03.2016   08:51Агенцiя

24 березня в Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської обласної адміністрації відбувся семінар-тренінг «Практичний маркетинг - мистецтво організації торгівлі».

Метою заходу було навчити підприємства сільськогосподарської та харчової галузі представляти свою продукцію на внутрішньому ринку, що має збільшити доходи підприємств, стимулювати їх вивчати кон’юнктуру ринку, збільшувати та розширювати асортиментний ряд продукції.

Для проведення семінару-тренінгу Департаментом запрошено викладачів Чернігівського національного технологічного університету завідувача кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Вікторію Жидок та кандидата економічних наук, доцента цієї ж кафедри Тетяну Пшеничну.

Присутні ознайомились із основами маркетингу та бізнесу, зокрема із основами сучасного бізнесу «Маркетинг+якість= конкурентоспроможність».

Налагодження комунікації із споживачами, психологія споживачів, як досягти їх лояльності, як навчитись слухати споживачів – далеко не повний перелік питань, які із зацікавленістю активно обговорювались на семінарі-тренінгу.

На семінарі-тренінгу приділено увагу іншим важливим питанням маркетингу: створенню брендингу та фірмового стилю, PR та рекламі у формуванні іміджу, маркетингу виїзної торгівлі.

Досвід організації Департаментом ярмаркових заходів показав, що презентація наших виробників на внутрішньому ринку має бути більш виразною та яскравою, яка б давала можливість виділяти кожного окремо за їх фірмовим стилем. На жаль, деякі підприємства, бажаючи виходити на ринок із своєю продукцією, не приділяють увагу саморекламі та не приділяють увагу аксіомам, що сприяють успішному веденню бізнесу.

Слухачі активно спілкувались, брали участь у практичній частині, яка стосувалась мистецтва продаж.

У подальшому Департамент планує продовжити практику співпраці із навчальним закладом та залучати до навчання фахівців підприємств сільськогосподарської та харчової галузі.

Останні новини Чернігівщини

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист 10:48

Щодня ми виконуємо багато завдань, які потребують від нас концентрації уваги. Через завантаженість можна легко забути про важливий момент або взагалі про саму справу, в результаті чого можуть виникнути проблеми.

Смачні рецепти вихідного дня: 12 смачних заправок для овочевих салатів 10:34

Ось і настане скоро літо - той чарівний час, коли велика кількість овочів дозволяє нам вести здоровий спосіб життя і харчуються не калорійною їжею. Як ви розумієте, мова зараз йде про салати.

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад 10:29

Петрушка, базилік, кріп, кінза, рукола не лише додають стравам особливого смаку, а й вельми корисні. Для довготривалого зберігання зелені застосовують замороження та сушіння.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня 10:18

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 17 по 23 травня 2021 року.