Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 12:33:06

Практичний маркетинг – мистецтво організації торгівлі

25.03.2016   08:51Агенцiя

24 березня в Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської обласної адміністрації відбувся семінар-тренінг «Практичний маркетинг - мистецтво організації торгівлі».

Метою заходу було навчити підприємства сільськогосподарської та харчової галузі представляти свою продукцію на внутрішньому ринку, що має збільшити доходи підприємств, стимулювати їх вивчати кон’юнктуру ринку, збільшувати та розширювати асортиментний ряд продукції.

Для проведення семінару-тренінгу Департаментом запрошено викладачів Чернігівського національного технологічного університету завідувача кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Вікторію Жидок та кандидата економічних наук, доцента цієї ж кафедри Тетяну Пшеничну.

Присутні ознайомились із основами маркетингу та бізнесу, зокрема із основами сучасного бізнесу «Маркетинг+якість= конкурентоспроможність».

Налагодження комунікації із споживачами, психологія споживачів, як досягти їх лояльності, як навчитись слухати споживачів – далеко не повний перелік питань, які із зацікавленістю активно обговорювались на семінарі-тренінгу.

На семінарі-тренінгу приділено увагу іншим важливим питанням маркетингу: створенню брендингу та фірмового стилю, PR та рекламі у формуванні іміджу, маркетингу виїзної торгівлі.

Досвід організації Департаментом ярмаркових заходів показав, що презентація наших виробників на внутрішньому ринку має бути більш виразною та яскравою, яка б давала можливість виділяти кожного окремо за їх фірмовим стилем. На жаль, деякі підприємства, бажаючи виходити на ринок із своєю продукцією, не приділяють увагу саморекламі та не приділяють увагу аксіомам, що сприяють успішному веденню бізнесу.

Слухачі активно спілкувались, брали участь у практичній частині, яка стосувалась мистецтва продаж.

У подальшому Департамент планує продовжити практику співпраці із навчальним закладом та залучати до навчання фахівців підприємств сільськогосподарської та харчової галузі.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини

Прилуцький район: під час ліквідації пожежі житлового будинку врятовано дві людини 10:54

26 травня о 23:53 до Служби порятунку "101" у Прилуцькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Онищенків, що за 12 км від райцентру.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:45

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.