Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 жовтня, 18:52:23

Практичний маркетинг – мистецтво організації торгівлі

25.03.2016   08:51Агенцiя

24 березня в Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської обласної адміністрації відбувся семінар-тренінг «Практичний маркетинг - мистецтво організації торгівлі».

Метою заходу було навчити підприємства сільськогосподарської та харчової галузі представляти свою продукцію на внутрішньому ринку, що має збільшити доходи підприємств, стимулювати їх вивчати кон’юнктуру ринку, збільшувати та розширювати асортиментний ряд продукції.

Для проведення семінару-тренінгу Департаментом запрошено викладачів Чернігівського національного технологічного університету завідувача кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Вікторію Жидок та кандидата економічних наук, доцента цієї ж кафедри Тетяну Пшеничну.

Присутні ознайомились із основами маркетингу та бізнесу, зокрема із основами сучасного бізнесу «Маркетинг+якість= конкурентоспроможність».

Налагодження комунікації із споживачами, психологія споживачів, як досягти їх лояльності, як навчитись слухати споживачів – далеко не повний перелік питань, які із зацікавленістю активно обговорювались на семінарі-тренінгу.

На семінарі-тренінгу приділено увагу іншим важливим питанням маркетингу: створенню брендингу та фірмового стилю, PR та рекламі у формуванні іміджу, маркетингу виїзної торгівлі.

Досвід організації Департаментом ярмаркових заходів показав, що презентація наших виробників на внутрішньому ринку має бути більш виразною та яскравою, яка б давала можливість виділяти кожного окремо за їх фірмовим стилем. На жаль, деякі підприємства, бажаючи виходити на ринок із своєю продукцією, не приділяють увагу саморекламі та не приділяють увагу аксіомам, що сприяють успішному веденню бізнесу.

Слухачі активно спілкувались, брали участь у практичній частині, яка стосувалась мистецтва продаж.

У подальшому Департамент планує продовжити практику співпраці із навчальним закладом та залучати до навчання фахівців підприємств сільськогосподарської та харчової галузі.

Останні новини Чернігівщини

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

Поліція Чернігівщини розслідує обставини загибелі чотирьох людей внаслідок вибуху 17:28

Ввечері 1 жовтня до поліції надійшло повідомлення про те, що четверо мешканців села Киїнка Чернігівського району поїхали автомобілем у невідомому напрямку і перестали виходити на зв’язок.

2 жовтня - цей день в Україні і світі

2 жовтня - цей день в Україні і світі 17:25

ДЕНЬ 221 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 221 RUSSIAN AGRESSION

Сприяв ворогу у здійсненні збройної агресії проти України 22:18

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури 30.09.2022 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця с. Буянки Чернігівського району за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану та незаконного зберігання вибухових речовин без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України).

Трофейна російська техніка тепер захищатиме чернігівську землю 22:13

Вісімнадцять одиниць ворожої техніки стали трофеями військовослужбовців оперативного командування «Північ» під час активної фази оборони обласного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини