"Швидкі побачення" для швидкого вивчення англійської
У Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка відбудеться гра "Speed English" англійською мовою для дорослих
Приватна Мовна Школа та центр "Вікно в Америку" за підтримки місцевої влади організовують 26 березня (субота) о 12.00 у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка першу гру "Speed English" англійською мовою для дорослих.
Проект "Speed English" реалізується в рамках національної програми вивчення та популяризації іноземних мов "Україна Speaking", що кооридинується командою Go Global, яка складається з позапартійної та неурядової ініціативи.
Формат проведення Speed English аналогічний популярному у світі Speed dating (англ. "швидке побачення") бліц-знайомства, експрес-знайомства, що побудовані на основі швидких побачень. Метою даного заходу є інтенсивна розмовна практика з різними співрозмовниками в тому числі і носіями мови.
Для участі у заході вам необхідно бути користувачем Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка та заповнити анкету за посиланням http://goo.gl/forms/2V5yS4SKuj.
За додатковою інформацією звертатися:
Вікторія Кашнікова, тел. 77-42-78.
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.