Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:36:05

Навчання в Макіївці

19.03.2016   07:34Агенцiя

В найменшій об’єднаній територіальній громаді Чернігівщини – Макіївській, Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проведено семінар для членів виконавчого комітету, який став останнім в серії подібних навчань.

З учасниками семінару спілкувалися експерт офісу реформ  Микола Силенко, начальник управління департаменту фінансів облдержадміністрації Світлана Демиденко.

Експерти розказували про формування оптимальної структури виконкому, умови оплати праці працівників виконкому, питання управління закладами бюджетної сфери, зокрема освіти та охорони здоров`я. Окремо було приділено увагу питанням надання субвенцій на соціально-економічний розвиток громади.

Зокрема, йшлося про прийняту напередодні постанову Кабінету Міністрів України про надання субвенцій з державного бюджету на розвиток об`єднаних територіальних громад.

Фахівці роз’яснили механізм одержання цих субвенцій, порядок та умови їх надання. Також висвітлювалися зміни до тендерного законодавства, зокрема перехід на електронні закупівлі.

На семінарі розглядалися і питання надання адміністративних послуг.  Адміністратор управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради  Ігор Власенко розказав про створення центрів надання адміністративних послуг, як зробити надання адміністративних послуг більш зручним для користувачів, а функціонування центру економічно обґрунтованим.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини