Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 20:47:54

Проект Technology Nation Фонду BrainBasket в Чернігові

18.03.2016   09:02

16 березня Чернігів приєднався до одного з наймасштабніших проектів по вивченню ІТ-технологій "Технологічна нація" від Фонду BrainBasket, в рамках якого планується навчити мові програмування 100 000 тисяч чоловік у 22 містах по всій Україні.

Центральна бібліотека ім. М.Коцюбинського стала партнером благодійного Фонду BrainBasket по реалізації проекту Technology Nation. Він реалізується за підтримки Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, який був присутній на урочистості і привітав менторів та учасників проекту. Міський голова висловив думку, що знання отримані під час навчання допоможуть розширити діапазон можливостей в пошуку престижної роботи чи перекваліфікації.

Кооординатор проекту в Чернігові Максим Сластьон розповів, що цей курс базовий і розрахований на тих, хто раніше не знав нічого про IT-технології, і всі, хто потрапляє у вікову категорію конкурсу та мають бажання навчатись програмуванню можуть подавати заявки на участь в проекті.

Загалом навчання для групи з 15 чоловік триватиме протягом трьох місяців, потім буде сформована нова група студентів. Проект розрахований на три роки навчання.

Заняття проходитимуть у форматі blendedlearning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів, які, працюватимуть викладачами на волонтерських засадах.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні  коштами комунального підприємства та службовій недбалості

Головний бухгалтер підозрюється у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості 12:52

Прокуратура Чернігівської області повідомила про підозру у службовій недбалості та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств області ( ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України).