Майстер-клас від генерала
У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна, Козелецького району відбулись інструкторсько-методичні заняття з офіцерами військових частин центру на тему “Порядок організації робіт по переведенню озброєння і військової техніки на режим сезонної експлуатації”.
Заняття на території парку навчального центру проводив особисто генерал-майор Віктор Бокій – начальник 169-го навчального центру.
В ході заняття генерал-майор Бокій розповів офіцерам, як правильно потрібно переводити військову техніку на літній період. Зокрема, провів майстер-клас з обслуговування бойових машин БТР-70, БМП, БМД, МТО-80, танку Т-64 та іншої військової техніки родів військ Збройних Сил України.
– Звертаю увагу усіх командирів військових частин навчального центру на якість проведення переводу військової техніки на сезон літньої експлуатації, – наголосив під час занять Віктор Бокій. Усі недоліки максимально швидко потрібно усунути та підготувати машини до нормального робочого стану.
Віктор Ануфрієв
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.