Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 23:23:40

Майстер-клас від генерала

03.04.2012   12:26

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна, Козелецького району відбулись інструкторсько-методичні заняття з офіцерами військових частин центру на тему “Порядок організації робіт по переведенню озброєння і військової техніки на режим сезонної експлуатації”.

Заняття на території парку навчального центру проводив особисто генерал-майор Віктор Бокій – начальник 169-го навчального центру.

В ході заняття генерал-майор Бокій розповів офіцерам, як правильно потрібно переводити військову техніку на літній період. Зокрема, провів майстер-клас з обслуговування бойових машин БТР-70, БМП, БМД, МТО-80, танку Т-64 та іншої військової техніки родів військ Збройних Сил України.

– Звертаю увагу усіх командирів військових частин навчального центру на якість проведення переводу військової техніки на сезон літньої експлуатації, – наголосив під час занять Віктор Бокій. Усі недоліки максимально швидко потрібно усунути та підготувати машини до нормального робочого стану.

Віктор Ануфрієв

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».