Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 03:15:52

Пошук відповідей

05.03.2016   08:12

Територіальна реформа випереджає зміни в законодавстві України. В результаті натепер немає готових відповідей на питання, що виникають.

На практиці існує кілька варіантів із багатьма вводними. Треба зрозуміти – які з них є оптимальним, а також такими, що відповідають наявному стану нормативно-правової бази, та ще й враховують тенденції до її зміни.

Такі думки прозвучали під час семінару в селищі Десна, що проводився Центром підвищення кваліфікації для об`єднаних територіальних громад Чернігівської області. Зі складом виконкому спілкувалися експерт офісу реформ Микола Силенко, начальник управління департаменту фінансів облдержадміністрації Світлана Демиденко, в.о. начальника головного територіального управління юстиції в Чернігівській області В`ячеслав Хардіков, начальник управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради Микола Овсянник.

Розгядалися останні новелли в законодавстві з питань територіальної реформи та дотичні до неї, орієнтовна структура виконкомів нових громад та нормативи для оплати праці його працівників, зміни у процедурах закупівель за державні кошти, децентралізація повноважень із питань реєстрації нерухомості та бізнесу, роль селищної ради як суб`єкта державної реєстрації, організація та діяльність Центрів надання адміністративних послуг.

Окремо обговорювалося питання організації упраління галуззю освіти в об`єднаній територіальній громаді. Зокрема, досвід Дніпропетровської області дистанційно висвітлила екперт відповідного офісу реформ Олена Тертишна.

В результаті учасники прийшли до висновку про необхідність застосування різних підходів до громад, що суттєво відрізняються за чисельністю населення – за допомогою відокремленого відділу освіти чи без створення юридичної особи. Ця проблема вимагає додаткового вивчення, однотипних підходів до вирішення, детального опрацювання процедурних моментів, визначення бажаних часових рамок.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини