Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 21:56:03

Студенти пенітенціарної академії Чернігова дізналися, навіщо зберігати ресурси

04.03.2016   07:29Агенцiя

Не тільки захищатимуть жителів Чернігова, а й раціонально використовуватимуть ресурси студенти Академії Державної пенітенціарної служби.

Цьому посприяв семінар «Енергоефективність та енергозбереження – що можу зробити я?», який 2 березня провела Громадянська мережа ОПОРА.

Учасники активно дискутували з приводу того, як кожен може вплинути на кількість ресурсів і що можна робити на місцевому рівні задля їх збереження.

«Щоб люди усвідомлювали, як саме вони впливають на навколишнє середовище, необхідно підіймати ці питання та проводити деталізовані обговорення, особливо серед молоді. Тільки після усвідомлення кожним жителем його ролі у великому процесі енергозбереження, можна буде отримати дієвий результат», – наголошує модератор тренінгу, місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

Прості методи економії ресурсів у побуті запропонувала модератор заходу. Наприклад, багато хто забуває вимикати із розеток електронні прилади після їх використання, – хоча така проста дія може значно зекономити електроенергію та подовжити життя акумуляторам. Більше того, експерт наголосила, що використовують енергію навіть вимкнені приклади та ті, які переведені в режим сну, якщо вони не вимкнені з розеток.

Майже 500 літрів води за добу люди втрачають, якщо кран протікає. А якщо це гаряча вода, то даремно витрачається і газ, який потребується для її обігріву. Учасники дізналися також, як зекономити 60% води, приймаючи душ. Модератор зауважила, що на прийняття ванни витрачається 140-160 літрів води, а на душ – 30-50 літрів.

Деякі студенти розповіли, що їхні сім’ї слідкують за тим, аби не витрачати ресурси дарма,  намагаються зберігати їх та вчать цьому дітей.
   
Додатково учасники отримали постери з порадами, як економити ефективно і без жорстких обмежень, підготовлені в рамкам Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.