Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:13:04

Основи проектного менеджменту вивчали в Департаменті агропромислового розвитку

03.03.2016   13:13Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар «Основи стратегічного планування сталого розвитку територій та проектного менеджменту» було проведено Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації 2 березня.

Це перше такого роду навчання, проведене для працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Учасники семінару з розробки та управління проектами дізналися про актуальні можливості застосування проектного підходу для розвитку сільських територій; розвиток ресурсної бази громад в рамках співробітництва з європейськими інституціями, міжнародними фінансовими та донорськими організаціями. Працівники Департаменту ознайомилися з досвідом розробки та управління проектами в Чернігівській області; отримали рекомендації та поради щодо подання заявок на грант.

Значна частина семінару була присвячена практичним аспектам –  опановуванню навичок проектного менеджменту, планування проекту, формування його бюджету та кошторису видатків.

Також викладачі, а це учений секретар Центру, кандидат філософських наук Чабак Людмила, представник ГО «Агентство регіонального розвитку» Олексенко Римма звернули увагу на критерії інноваційності проекту, типові недоліки проектних пропозицій; розповіли про оцінювання успішності та моніторинг реалізації проектів.

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.