Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:41:56

Щоб засуджені не скоювали після звільнення повторні злочини, в колоніях Чернігівщини їм дають професію, яка користується попитом

02.03.2016   15:25Агенцiя

Відповідно до сучасних вимог, професійне навчання і підготовка засуджених в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області проводиться з урахуванням результатів моніторингу потреби в робочих кадрах підприємств і організацій Чернігівської області.

На сьогодні в установах виконання покарань Чернігівщини готують робітників з найбільш затребуваними робочими спеціальностями в регіоні -  «швачка», «електрозварювальник», «слюсар» і «муляр».

На підприємстві Чернігівської виправної колонії (№ 44) працевлаштовано понад 120 засуджених, які мають можливість отримати спеціальність в навчальному центрі при виправній установі. Для них створені всі необхідні умови: комп`ютерні класи, навчальні бібліотеки, позакласні гуртки творчості та консультації вчителів та майстрів.

Засуджені, що пройшли навчання в професійно-технічному училищі Прилуцької виховної колонії та навчальному центрі Чернігівської виправної колонії (№ 44), добре знають правила техніки безпеки, технології виробництва та правила роботи з інвентарем та інструментами.

Отримані знання та навички є дуже корисними для громадян, які звільняються з місць позбавлення волі. Адже наявність професії, затребуваної на ринку праці – успішна запорука подальшої ресоціалізації.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.