Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 16:29:27

Основи стратегічного планування сталого розвитку територій: розробка та управління проектами

02.03.2016   08:03Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар з питань розробки та управління проектами проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 1-3 березня. Участь у заході беруть голови територіальних громад Чернігівської області.

Керівники місцевого самоврядування дізнаються про актуальні можливості застосування проектного підходу для розвитку сільських територій; засади транскордонного співробітництва; просування експортного потенціалу області та забезпечення розвитку ТКС.
Водночас йтиметься про розвиток ресурсної бази органів місцевого самоврядування в рамках співробітництва з європейськими інституціями, міжнародними фінансовими та донорськими організаціями.

В контексті положень Угоди про асоціацію України з ЄС обговорюватимуться загрози та виклики для українських дрібних сільгоспвиробників; дії місцевої влади у розвитку сільських територій та значення презентації території як одного з факторів розвитку зовнішньої торгівлі та залучення інвестицій.

Також висвітлюватимуться правові аспекти діяльності сільських рад; питання щодо фінансів органів місцевого самоврядування та особливості здійснення закупівель за бюджетні кошти.

Очільники територіальних громад ознайомляться з досвідом розробки та управління проектами в територіальній громаді (проекти «Розвиток місцевого самоврядування. Заміна газового котла на твердопаливний», «реконструкція мереж вуличного освітлення»); отримають рекомендації та поради щодо подання заявок на грант.

Учасники семінару опановуватимуть засади проектного менеджменту, планування проекту, формування його бюджету та кошторису видатків.

Вони звернуть увагу на критерії інноваційності проекту, типові недоліки проектних пропозицій; дізнаються про управління ризиками, оцінювання успішності та моніторинг реалізації проектів.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники 96 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 96 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 16:16

Упродовж минулого тижня з 12 по 19 квітня щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 190 чоловік особового складу та 60 одиниць спеціальної техніки.

На Чернігівщині розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech

На Чернігівщині розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech 15:56

В понеділок, 19 квітня у Чернігівській області розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech.

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб 14:11

Тепер за виклик спеціальних служб без вагомих причин правопорушникам доведеться сплатити від 850 до 3400 гривень.

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води?

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води? 14:00

У зв’язку зі стартом планової ремонтної кампанії на теплових мережах на період з 19 по 23 квітня зупиняється подача гарячої води в житлові будинки, установи та організації, які знаходяться по вул. Музичній, Толстого, Мазепи (від вул. Музичної до площі Перемоги), Жабинського, пр. Перемоги (від вул. Жабинського до площі Перемоги).

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу 13:47

Сьогодні вранці частина особового складу Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області вишикувалась на подвір'ї службового приміщення для стройового огляду. Це плановий захід, який проводиться двічі на рік – при переході на літній/демісезонний, а також на зимовий однострій.