Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:30:47

Основи стратегічного планування сталого розвитку територій: розробка та управління проектами

02.03.2016   08:03Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар з питань розробки та управління проектами проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 1-3 березня. Участь у заході беруть голови територіальних громад Чернігівської області.

Керівники місцевого самоврядування дізнаються про актуальні можливості застосування проектного підходу для розвитку сільських територій; засади транскордонного співробітництва; просування експортного потенціалу області та забезпечення розвитку ТКС.
Водночас йтиметься про розвиток ресурсної бази органів місцевого самоврядування в рамках співробітництва з європейськими інституціями, міжнародними фінансовими та донорськими організаціями.

В контексті положень Угоди про асоціацію України з ЄС обговорюватимуться загрози та виклики для українських дрібних сільгоспвиробників; дії місцевої влади у розвитку сільських територій та значення презентації території як одного з факторів розвитку зовнішньої торгівлі та залучення інвестицій.

Також висвітлюватимуться правові аспекти діяльності сільських рад; питання щодо фінансів органів місцевого самоврядування та особливості здійснення закупівель за бюджетні кошти.

Очільники територіальних громад ознайомляться з досвідом розробки та управління проектами в територіальній громаді (проекти «Розвиток місцевого самоврядування. Заміна газового котла на твердопаливний», «реконструкція мереж вуличного освітлення»); отримають рекомендації та поради щодо подання заявок на грант.

Учасники семінару опановуватимуть засади проектного менеджменту, планування проекту, формування його бюджету та кошторису видатків.

Вони звернуть увагу на критерії інноваційності проекту, типові недоліки проектних пропозицій; дізнаються про управління ризиками, оцінювання успішності та моніторинг реалізації проектів.

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.