Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 19:39:59

Про паліативну допомогу

29.02.2016   12:56Агенцiя

Минулого тижня на базі обласної лікарні для медичних працівників Чернігівської області відбувся навчальний семінар «Обіг наркотичних речовин в закладах охорони здоров'я».

Співорганізаторами семінару виступили: Міністерство внутрішніх справ України, Державна служба України з контролю за наркотиками, Міжнародний фонд «Відродження», Всеукраїнського благодійного фонду «Соборність», Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

На семінарі обговорювалися питання про загальні засади надання паліативної допомоги лікарями загальної пракрити – сімейної медицини, забезпечення адекватним знеболенням пацієнтів через мережу аптечних закладів, розглядалися адекватні схеми знеболення та лікування хронічного больового синдрому.

Присутні заслухали інформацію про нормативно-правову база щодо обігу наркотичних речовин в медичній сфері. Представники Міністерства внутрішніх справ України обговорили з учасниками семінару завдання, пріоритети діяльності, повноваження, питання контролю за обігом наркотичних речовин в медичній сфері та вимоги до приміщень зберігання наркотичних речовин.

Подібні навчальні семінари проведено для медичних працівників багатьох областей України і, як показує практика, питання, що обговорюються на них є вкрай актуальними.

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.